Sizleri Şımartacak En Güzel İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler annelerin çok severek kullanacağım iğne oyası modeli oldukça pratik yapılan iğne oyası modeli hamarat annelerin tercihleri arasında yer alıyor. Sizler de annelerinize bu güzel iğne oyası modellerini hazırlayarak en güzel modelleri hediye edebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modellerini sizler de yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası modelleri günlük ve özel günlerde kullanabileceğiniz modellerdendir. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız iğne oyası modellerini gösterişli model seviyorsanız tek renk tülbent kenarına sade modeller seviyorsanız rengarenk tülbentler kenarına tek renk iplik seçerek hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Görselde yer alan iğne oyası modeli havlu kenarını işlenmiştir. Sizler de çeyizleriniz için bu güzel iğne oyası örneğini hazırlayarak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Namaz örtüsü hazırlanmış olan iğne oyası modeli boncuk detaylı süslenmiştir. İki renk tercih ederek hazırlanan iğne oyası modelini sizler dilerseniz tek renk ya da dilerseniz daha fazla renk kullanarak da tercih edebilirsiniz.

Gösterişli model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modelini sizlere sunuyoruz. Özel günlerinizde bu harika modeli kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz ve tercih olarak dilerseniz tek renkte hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri