Şömine Modelleri

Sofistike Mermerden Tuğlaya 32 Şömine Modeli

Sofistike mermerden tuğlaya 32 şömine modeli ile karşınızdayız. Şömineler kışın vazgeçilmezimiz. Şöminelerde en çok aradığımız özellik ise tasarımının güzel ve kibar olması.Genelde salonumuzun ortasında olduğu için çirkin bir görüntü istemeyiz haklı olarak. Bağ evlerinin de vazgeçilmezi olan şömineleri sizler için seçtik, derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri bir inceleyelim. Ne dersiniz?

En Şık ve Gösterişli 32 Şömine Modeli

Şömine Modelleri

Buradaki şömine neredeyse yok gibi. Duvarın alt bölümünde gizli gibi duran bu şömine gerçekten tasarımı ile çok naif ve kibar duruyor. Siz de şömine görüntüsünü çok sevmiyorsanız daha az yer kaplasın diyorsanız bu model tam da size göre. Bu şömine modelini siz de beğendiniz mi?

Şömine

Harika bir şömine modeli ile sizlerleyiz. Bu şömine modelini gerçekten çok seveceksiniz. Biz mesela bayıldık. Salonun dekoru ile resmen bütünleşmiş bu şömine modelini siz de tercih edebilirsiniz. Tasarımı ile harika…

Şömineler

Gold kapaklı bu şömine modeli biraz olağandan farklı. Sıra dışı bir model ile karşınızdayız. Klasik şömine görüntüsü sevmeyenler için birebir model. Sizin de çok seveceğinizden o kadar eminiz ki. E ne de olsa bu asilliğe hayır diyemeyiz değil mi?

Mermer şömine daha önce gördünüz mü? Mermer şömineler son zamanların trendleri arasında sizin de ilginizi çekecek bu modeli biz çok sevdik. Ya siz?

Açık renkli oturma odası salon takımınız var ise elbette tercihiniz açık renklerde bir şömine oluyor. Bu şömine de bir harika değil mi? Biz neredeyse bütün sizler için seçip, derlediğimiz şömine modellerini beğendik. Çünkü en güzellerini sizler için seçtik.

Hanımlar gördüğünüz gibi beyaz şömineler en revaçta olan şömineler arasında. Siz de şömine modeli ve rengi düşünüyorsanız. Renk konusunda hiç kararsız kalmayın ve beyaz rengini tercih edin. Emin olun hiç pişman olmayacaksınız.

Vazgeçilmeziniz Olacak Şömine Modelleri