Soğuk Havaların En Vazgeçilmez Örgü Modelleri

Soğuk havaların en vazgeçilmez örgü modelleri ile karşınızdayız. Hazır kış gelmiş iken en çok tercih edeceğimiz el işi türü tabii ki de örgü. Örgüler gerçi yaz kış vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Örgü kullanım alanı oldukça geniş bir el işi. Hem hırka hem yelek hem süs eşya… Aklınıza ne geliyorsa örgüsü yapılabiliyor. Bu yazımızda giyimi ele alacağız. Sizler için birbirinden güzel örgü modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Çok Sevilen Kış Aylarının Vazgeçilmezi Örgü Modelleri

Harika bir bebek tulum örgü modeli ile başlamak istiyorum. Bu örgü modeli oldukça şirin ve oldukça dikkat çekici. Görselde de gördüğünüz gibi olağandan biraz daha farklı bir örgü modeli. Bu modeli hem çocuğunuz hem de eşiniz dostunuz hem de yeğeniniz için hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Çünkü herkesin beğeneceği bir model. Tabii siz istediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Detayları ile ilgi çeken bir örgü modeli ile karşınızdayız. Bu örgü modelini oldukça seveceksiniz. Hem düğme hem de kürk yaka detayı sizin de hoşunuza gidecek şekilde. Siz de bu yelek örgü modelini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu işten kazanç elde eden hanımların da tercihi olabilecek nitelikte.

Hem simli hem de renkli ipler sizin de tercihiniz oluyor mu? Şık görüntüyü sevenler ve şık görüntü elde etmek isteyenler için bu örgü modeli birebir. Siz de çok seveceksiniz. Ve renklerini de sevdiğiniz renklere göre tercih de edebilirsiniz.

Elbette örgü battaniyeler de en çok tercih edilen modeller arasında. Kare şeklinde olan bu battaniyelerde şu şekilde bir yöntem kullanılıyoruz. Önceden dilediğiniz kadar kareleri örüyorsunuz. Daha sonra ise bu önceden ördüğünüz kareleri birleştirebilirsiniz. Ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.