Son Çıkan Boncuk Oyaları İstanbul’da Çok Sattı

Değerli takipçilerimiz kıymetli hanımlar Internet de en çok tıklanan boncuklu oya modellerini incelemeye hazır mısınız? Sizler için mümkün olduğunca sezonuna göre boncuk oya modelleri seçmeye çalışıyoruz. Boncuklu oya da sezon farklı özellikle yazma kenarı oya işlemeleri yapılırken kullanılan yazma ile oluyor. Yaz sezonu açıldığı için ince keten tarzında tamamen pamuklu yazmaların kenarına yapılan harika boncuklu oya modellerini seçtik. Yenihobi.com olarak göze hitap etmesinin yanı sıra yapımı kolay olan modellerin seçilmesini de her zaman ki gibi önemsiyoruz. Yazma kenarına kullanılan klasik boncukların yanı sıra son zamanlarda trend olan gümüş veya altın sarısı inci boncuk modeli örneklerini de çalışmamıza ekledik. Hediyelik yapılan boncuk oyası modellerinde desenli yazmalar kullanıldığı gibi daha asil modellerde her zaman düz pastel renk yazmalar kullanılıyor. Sizler için bir araya getirdiğimiz el emeği göz nuru boncuk oyası modellerini daha yakından inceleyelim.

Gösterişli Boncuk Oya Örnekleri

Yazma kenarına yapıla boncuklu oya modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Dantel kenarına yapılan boncuk işlemeleri yatak örtüleri için kullanışlı hale gelmektedir.

Enli ve boncuklu oyaları sizlerde yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Tek renk yazma kenarına uygulayacağınız boncuklar tülbent kenarına hareket katacaktır.

Dağ model ile birlikte kullanılan boncuk oyası detayları ile oldukça şık görünmektedir. Sizlerde günlük kullanıma uygun olan harika modelleri yapabilirsiniz.

Beş adet boncuk kullanarak yapılan oya modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Gösterişli kürk oyası modelinde en çok beğenilen boncukların sık tercih edilmesi oluyor. Hem kolay yapılan model güzel görünmesi ile de dikkat çekiyor.

Namaz örtüsü olarak kullanacağınız oya modeli boncuk detayları ile süslenmiştir.

Sadelikten yana olan hanımlara en yeni boncuklu dantel modelini öneriyoruz.

Tek renk tülbent kenarına en güzel boncuk oyası modelini yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına en güzel boncuklu oya modellerini yapabilirsiniz. Namaz örtüsü olarak harika görünen boncuklu oyaları yapabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan sık boncuklar çok şık görünmektedir. En yeni modeller arasında yer alan ve çok satış yapan boncuk modeli dikkat çekmeye devam ediyor.

Sadelikten yana olan hanımlara en güzel tek renk yazma kenarına yapılan boncuklu oya modelini öneriyoruz.

Kullanışlı yapılan boncuklu oyayı en güzel şekilde süsleyerek harika görünüme ulaştırabilirsiniz.

Hem sade hem de şık model arayan hanımlara boncuklu oyayı öneriyoruz. En güzel boncuk oyalarını sizlerde detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlar boncuk detayları ile süslenen modeli sizler için hazırladık.

Detayları ile sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz boncuklu oyayı en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Gold detaylı boncuk oyasını modelini sizlerde kolay ve pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Kristal boncuklar ile yapılan dantel modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizlerde en güzel boncuklu oyaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Az boncuk kullanarak en güzel boncuk oyasını yaparak yeni gelinlere hediye edebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlar görsel de yer alan boncuk oyası modeli çok güzel görünmektedir.

Tek Renk Yazmaya Kristal Boncuklu Oyalar

Renkli Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandığım (Youtube)

Evet bu güzel boncuk oyası örneklerini sadece inceleyip izlemekle kalmayalım sizlerde bu şahane modelleri kendiniz yapabilirsiniz. Hatta daha güzel modeller yapacağınız dan hiç şüphemiz yok. Beyaz alt zemin üzerine lila veya mor ip seçilerek üzerine yeni nesil şekli ile rengarenk boncuklar kullanılmış. Daha öncelerde de tavsiye ettiğimiz gibi tüm malzemelerini yanınıza alarak video izlerken aynı zamanda sizde anlatılan modelin aynısını veya renkleri değiştirilmiş halini uygulayabilir siniz. Bu şekilde hem izlediğiniz kişiye yetişmek için hızlı yapmaya çalışıp elini hızlandırmış olursunuz. Herkese kolay gelsin hanımlar.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.