Son Çıkan Örgü Modelleri

Değerli takipçilerimiz bugünkü yazımızda sizlere bebeklerinizin ve sizin içinizi sıcacık edecek en kaliteli ipliklerle uygulanmış birbirinden güzel rengarenk bebek örgüsü modellerini sunuyoruz. Aslında incelerken en çok heyecanlandığımız bebek örgü modellerinin tamamında kendi içinizden gelen ufak değişikliklerle modelleri daha değerli ve daha özel hale getirebilirsiniz. Siz değerli takipçilerimizle birlikte model alışverişi yaparak veya beğendiğiniz modelleri bize tekrardan ileterek tamamen sizin sevdiğiniz modellerle derlenmiş bir yazı sunabiliriz. Sabah uyandığında bebeklerinize giydirebileceğiniz örgü yelekler dışarıya çıkarken giydirebileceğiniz sıcacık tutan örgü ceketler. Pratik bir şekilde dışarıya çıkarken üzerini örtebileceğiniz %100 pamuk iplikten yapılmış battaniyelerin tamamını yazımızda bulabilirsiniz. Seçtiğiniz her bir modelin uygulanmasında sizlere yazımızın sonunda paylaşacağımız örgü modelleri detaylı anlatım videomuz yardımcı olacaktır. Bu sayede videomuzdan yardım alıp sizlere sunduğumuz Bu harika modelleri ufak değişiklikler yaparak pratik bir şekilde örebilirsiniz. Renk tercihinde kullanılacağı mevsim bebeğin cinsiyeti gibi konuları düşünerek yapabilirsiniz.

Çok Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek örgü modeli ponpon ve kürk detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu güzel yelekleri hazırlayarak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan elbise örgü modeli fiyonk detayı ile süslenmiştir. Sizler de bu güzel elbise örgüsünü yaparak boncuk detayları ekleyebilirsiniz.

Takım halinde hazırlanmış olan şapka yaka patik örgü modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Sizler de hamile annelere bu güzel örgü modelini yaparak hediye edebilirsiniz.

Tulum örgü modeli tahta düğme detayları ile süslenmiştir. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı durum örgüsünü sizler de yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Kız bebek battaniye örgü modeli tavşan detayı ile süslenmiştir. Sizler de harika görünüyor ama battaniyeleri örerek iç kısımlarına pazen ekleyebilirsiniz.

Görselde yer alan battaniye örgü modellerini hem bebeklerini hem de kendiniz için kullanabilirsiniz. Çok güzel görünen örgü modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Çiçekli hazırlanmış kız bebek ceket örgü modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer alırken sizler de bu çok satan ceket modelini yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Görselde yer alan farklı tasarımıyla dikkat çeken örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de kış aylarında kullanabileceğiniz örgü yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan kalpli hazırlanmıştır. Battaniye örgü modeli 3 renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Siz de bu modeli isterseniz tek renk yapabilirsiniz

Beyaz renk zemin üzerine hazırlanan çiçekli örgü modeli çiçek detaylarında yer alan renkler ile düğmeler tercih edilerek hazırlanmıştır.

Çiçekli Örgü Modelleri