Son Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri

Son çıkan tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ oyaları kolay yapılışı ve zarif görüntüsüyle bizlerin tercih oluyor. En sevilen ve en yeni tığ işi oya örnekleri ile yazma veya havlu kenarlarını daha şık yapabilirsiniz. Aşağıya çok rağbet gören bir tığ işi oya modelini ekleyeceğim, iyi seyirler.

Birbirinden Şahane ve Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Videoda gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sevildi. Sizler de bu tığ oyasını kolaylıkla yapabilir ve harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Sadece tülbent değil, namaz örtüsü ve havlu kenarında da bu tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Renkli ve sıralı çok şirin bir tığ işi oya modeliyle sizlerleyiz. Bu şahane ve güzel tığ oyası modellerini sizler de tercih edebilirsiniz. Ayrıca da yapılışı da çok kolay. Sadece İnternet veya YouTube’dan video izleyerek bile bu harika tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika tığ işi oya modelini çeyiz bohçalarında da tercih edebilirsiniz. Birçok hanım çeyizler için farklı farklı modeller arıyor. Ben sizler için birbirinden çok rağbet göre tığ işi oya modellerini seçtim. Eğer beğendiyseniz hemen bu tığ oyalarının örneğini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz kolay ve şık tığ işi oya modeli oldukça kolay yapılıyor. Sizlerin de kolay yapabileceği bu şahane ve güzel tığ oyası modelleri ile oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tığ işi oya modellerini sadece yazma kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz.

blank

Renkli ve sıralı tığ işi oya modellerinde en çok dikkat etmeniz gereken husus renklerin uyumlu olmasıdır. Sizler de bu şekilde seçimler yaparak güzel görünümler elde edebilirsiniz. Yazma renk ve desenine göre de tığ işi oya modeli tercih etmeyi unutmayın.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu şekilde seçimler yapabilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tığ oyalarında boncuk da tercih ederek şık bir görünümü sağlayabilirsiniz.

Oldukça Şık Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank