Son Yılın Trendi Krokodil Şal Yelek Battaniye Örgü Modeli ve Anlatımı

Geçtiğimiz yıl çok talep gören çok beğenilen ve hazırlanan bir çok örgüde kullanabileceğiniz krokodil örgü modelini öğrenmeye hazır mısınız?

Aşağıda yayınladığımız videoda izleyeceğiniz model ile battaniye şal yelek hırka gibi birbirinden faklı örgüler örebilirsiniz.

blank

Krokodil modelini parıltılı simli ipler daha şık gösterecektir. Bu modele en çok yakışan örgüler şallardır. Öreceğiniz rengarenk çok şık şalları düğünlerde davetlerde kullanabilirsiniz. Gören herkes modele hayran kalıp, sizden örnek isteyecektir.

Gelinliklerin üzerinde de çok şık modeli hazırlamak için hiç zaman kaybetmeyin. Bu modelle ördüğünüz örgüleri iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Papatyanın örgü dünyasına youtube kanalı için hazırladığı güzel videoya teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.