Son Yılların Trendi 18 Farklı Tonda Gri Saç Rengi

saç rengi

Sarışınlar ve esmerler arasındaki destansı savaş her zaman şiddetli olmuştur ancak saç oyununda dalgalar yaratan yeni bir oyuncu var. O da gri saç trendi. Kadınlar arasında hızla yayılan gri saç oldukça sevildi. İster genç ister orta yaşlı olun sizler için derlediğimiz 18 farklı gri saç rengi tonlarına bayılacaksınız.

1) Gri Ombre Saç Rengi

Saça ombre çok yakışıyor. Genelde sarı renk kullanılan ombrede gri kullanmak dikkatleri üzerinize çekecek.

2) Yumuşak Geçişli Gri Saç Rengi

human hair color

Salaş dalgalar gri renge çok hoş bir hava ve ilgi çekici bir boyut katıyor. Gri saç trendi daha uzun saçlarda son derece muhteşem görünüyor. Bu modelde dalgalar saçın ışığına ve hareketine göre değişen etkileşimli bir açık ve koyu kontrast oluşturuyor.

3) Kıvırcık Peri Model Gri Saç Rengi

hair color

Trend olan peri saç kesim modelini gri renkle birleştirmeye ne dersiniz? Oldukça modern bir hava katan bu saç stili sevimliliğiyle bakışları üzerinize çekecek.

4) Bukleli Gri Saç Rengi

blank

Ruhani bir hava katan bu saç modeli saç uçlarının bukleli oluşuyla tatlı bir hava oluşturuyor. Buklelerinize saç spreyi uygulamayı unutmayın.

5) Mavi Tonlu Gri Saç Rengi

blank

Saç kesiminizin monoton görüntüsünden bıktıysanız bu saç model ve rengi tam da sizler için. Bir miktar mavi rengi ile vurgulanmış gri saç oldukça şık gözüküyor. Saç dalgaları ise renklerin daha çok ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

6) Gümüş Çizgili Gri Saç Rengi

blank

Orta boydaki saçlar için ideal olan bu saç kesiminde gümüşlü gri rengini kullanmak saç stilinizi oldukça modernize edecek. Hoş görüntüsüyle orta yaş bunalımından sizi çıkartarak kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacak.

7) Koyu Saçta Mavi ve Gri Ombreli Saç Rengi

blank

Gri rengi çok istemiyorsanız mavi ve gri renginin karışımından elde edilen bu ombreyi çok seveceksiniz. Maşa yardımıyla bu renk vurgularını ortaya çıkartabilirsiniz.

8) Mor ve Gri Balyajlı Saç Rengi

blank

Mor rengi son trend olan gri saç renginin tamamlayıcılarından bir tanesidir. Şu harika saça bir bakın. Renk geçişleri muhteşem gözüküyor. Saçınıza kalın dalgalar yaparak bu saç renklerine harika bir izlenim verebilirsiniz.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Gri Saçın Farklı Tonları ve Saç Modelleri