Son Zamanlara Damga Vuran Bebek Örgü Modelleri

Merhaba sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel bebek örgü modelini sizlere sunuyoruz. Bebeklerin çok severek kullanacağı tenlerini rahatsız etmeyecek oldukça şık görünen örgüleri yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar bebek örgülerine hazırlarken tek renk tercih edebilirler. Biraz daha renkli model severler rengarenk modelleri bir araya getirebilirler. Farklı tasarımıyla göz alıcı görünüme ulaşan örgüyü yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz bebek örgü modelleri ve eklerken kolay yapılabilir olmasın dikkat ettik. Yapım aşaması basit olan örgü modellerini sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz. Ponpon detayları ile süslenmiş olan örgü modelleri en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Çiçekli ve boncuklu hazırlanın örgü modelleri bebeklerinizin kıyafetlerine şıklık katacak yelek kazak ceket birçok örgü modelini yazımızdan ulaşarak bulabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Farklı Bebek Örgü Modelleri

Hardal sarısı renk tercih edilerek hazırlanın yelek örgü modelini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. 3 adet düğme kullanılarak hazırlanan yelek örgü modelinde düğme detaylarını farklı tercih edebilirsiniz.

Görselde yer alan pembe renk tercih ederler prenseslere layık olan örgü modeli kurdele detayları ile süslenmiştir.

Görselde yer alan kırçıllı ceket örgüsü en çok sevilen ve satılan modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan bu modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Çiçekli hazırlanan yelek örgü modeli şık tasarımı ile son zamanların en çok sevilen modeli olmaya devam ediyor. Tığ oyası boncuk detayları ile süslenmiş.

Kapüşonlu hazırlanan ceket örgü modeli tahta detay düğme kullanılarak hazırlanmıştır. Sizler de sade ve şık görünen kabartmalı örgü yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru örgü modelleri arasında yer alan en güzel modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de harika görünen modelleri dilerseniz farklı detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Erkek ceket örgü modeli iplik ile hazırlanmıştır. Kapüşonunda yer alan iplik uçlarına ponponlar eklenebilir.

Prenseslere layık olan kumaş detayları ile hazırlanmış olan kabartmalı ve İncili ceket örgü modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

El emeği göz nuru örgü modellerini siz de bebekleriniz için yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Pembe renk tercih edilerek hazırlanan örgü modeli İnci detayları ile süslenmiştir. Sizler de şapkalı hazırlanan bu modeli dilerseniz şapka eklemeden de yapabilirsiniz

Yumuşacık örgü modelleri bebeklerinizin çok hoşuna gidecek. Sizler de ceket örgüsünü 01 yaş olarak yapabilirsiniz.

Yapım aşaması oldukça kolay olan süveter örgü modelini hem kız hem de erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz. Mavi tercih edilen örgü modelini sarı veya krem renklerini seçerek hem kız hem de erkek bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri