Son Zamanlara Damga Vuran Şahane Bebek Örgü Modelleri

Son zamanlara damga vuran göz alıcı bebek örgü modellerin sizler için özenle hazırladık. Yenihobi.com sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz en gözde bebek örgüsü sizler de hemen yapabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız en güzel ve gösterişli bebek örgü modellerine gelin birlikte  göz atalım.

Kolay Bebek Örgü Örnekleri

Sizler en şık şapka örgülerini dilediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Gösterişli ve yapımı oldukça kolay olan yelek örgü modeli kış aylarının en çok tercih edilen ürünü olmaya devam ediyor. Yeşil örgü üzerine yapılan kahverengi düğme detaylarını biz çok yakıştırdık.

Sütlü kahve ve mavi renk kullanılarak örgü modelimiz yapılmıştır. Detaylarında yer alan ponpon kullanımı örgümüzü şirin görüntüye ulaştırmıştır.

Soft görünüme ulaşan örgüler sizlerin beğenisini daha çok kazandığını biliyoruz. Örgü modelinde kullanılan düğme rengi modele çok yakışmıştır.

Kırçıllı Yapılan bebek örgü modeli son zamanlarda oldukça çok tercih ediliyor. Sizler de kız çocuklarınıza bu bebek örgüsünü hemen hazırlamaya başlamalısınız.

İkili takım şekilden hazırlanan renkli bebek örgü modelini dilediğiniz renkleri kullanarak hazırlayabilirsiniz.

@ozleeemce Instagram hesabından en güzel ve gösterişli örgüleri sizler de kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Prenseslere çok yakışacak örgü modelimizde yer alan inci detayları oldukça şık görünüme ulaşmıştır. Sizler de inci sayısını artırarak en güzel modelleri hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli Bebek Örgü Modelleri

Hızlı İlerleyen Pratik Bebek Örgü Modelleri Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak: Nihanın el emekleri (Youtube)

Video da yer alan örgü modelinde yeşil renk bebe yünü ve 3.5 numara tunus tığı kullanılmıştır. Tunus işi örgü tekniği ile örülmüştür. Sizlerde modeli sayılarını değiştirerek isterseniz bebek örgüleriniz de bebek battaniyesi olarak isterseniz de çeyizlik yelek olarak yapabilirsiniz. Ayrıntılı yapım aşamasını videoda izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.