Son Zamanlarda Popülerleşen ve Sizi Gençliğinize Götürecek Nostaljik Saç Modelleri

saç modelleri

Bu yazımızda sizler için 90’lı yılların trendi olan ve günümüzde de çok severek kullanılan saç modellerini derledik. Gördüğünüz zaman gençlik yıllarınızın gözlerinizin önünden bir film şeridi gibi geçeceği bu saç modelleri tarz bir görünüm için birebir. İşte sizler için derlediğimiz vintage de denilebilecek birbirinden güzel nostaljik saç modelleri:

İnce Örgülü Saç Modeli

saç modelleri

90’lı yılların sevilen saç modellerinden biri olan küçük örgüleri kim denemedi ki? 🙂 Eğer farklı ve tarz bir görünüm istiyorsanız bu saç modelleri sizler için oldukça güzel bir tercih olacak. Bir bere ile stil oluşturmak ise muhteşem bir karar.

Kabarık ve Katlı Saç Modeli

saç modelleri

The Rachel belki de tüm neslin en ikonik saç kesimiydi ve hepsi Friends adlı televizyon programında Jennifer Aniston tarafından canlandırılan Rachel’ın popülaritesi sayesindedir. Bu kesimin orijinal versiyonu kalın katmanlarla biraz dalgalıydı ancak modern yaklaşım, daha taze ve daha güncel bir görünüm için “Rachel” saç kesimlerini biraz daha düz bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Kısa Saç Kesimi ve İki Örgü Saç Modeli

saç modelleri

Genç Britney Spears nasıl sevimli görüneceğini biliyordu. Bu saç modeli ile sizler de günümüzde oldukça sevimli bir saç stili elde edebilirsiniz.

Çılgın Topuz Saç Modelleri

blank

Tam bir 90’lar saçı olan bu saç stili partilerin vazgeçilmez saç modellerinden bir tanesi. Pastel ve neon renklerle patlatılan bu saç modeli oldukça çılgın bir görünüm sağlıyor. 🙂

Kıvrımlı Saç Modelleri

blank

Oldukça zarif ve çekici bir görünüm kazandıran bu kıvrımlı saç modellerinin popülerliği bayağı yüksekti. Havanızı değiştirecek bu kıvrımlı saç modelini mutlaka denemelisiniz.

Son Zamanlarda Popülerleşen ve Sizi Gençliğinize Götürecek Diğer Nostaljik Saç Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Rahatlıkla Yapabileceğiniz Kolay ve Hızlı En Güzel 90’lar Saç Modelleri Yapılışı