Son Zamanların En Gözde Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Kibar görünen tığ işi oya modellerini sizler için yazımıza ekledik. Altın günlerine damga vuran yazma kenarına yapılan tığ oyası modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Yenihobi.com  olarak renkli yazma yada sade renkte tığ modellerini yapabilirsiniz. Pembe renk tercih eden yeni gelinler için yapabilirsiniz. Çok kolay yapımı olan tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Son zamanlarda en çok satan örgü modellerini yaparak maddi gelir elde etmek için satabilirsiniz. Gelin birlikte harika görünen çıtı pıtı tığ oyası modellerine göz atalım.

Çıtı Pıtı Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk yazma kenarına çiçekli tığ işi oya modeli eklenmiştir. Sizlerde en yeni tığ modellerini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Çok güzel olan tığ modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Gösterişli kadınların tercih ettiği tığ oyasını dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Sade renk tercih eden hanımlar için model oldukça şık görünmektedir.

@gamzeninrenklidünyası Instagram hesabından harika görünen tığ modellerini yapabilirsiniz.

Mor tığ işi oya modeli pembe ile oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde kibar görünen tığ oyalarını harika şekilde yapabilirsiniz.

Çok satan tığ oyası modelini son zamanların en gözde modeli olmaya devam ediyor. Yapım aşaması basit olan tığ oyasını yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz.

Beyaz alt tabanlı renkli tülbent kenarına aynı renklerde tığ işi oya modeli yapılmıştır.

Sade renk tercih ederek günlük kullanıma uygun olan tığ işi oyasını yapabilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercih ettiği pembe renklerdeki tığ modelini sizlere sunmaya devam ediyor.

Gri ve kırmızı rengin harika uyumunu sizlerde yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Gösterişli tığ oyası modellerini en güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Yapımı basit olan modeli herkes yapabilir.

Tığ işi oya modellerini sizler de boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. En güzel tığ modellerini pul detayları ile de süsleyebilirsiniz. İplik ve seçilen tülbent oldukça önemlidir.

Motifli tığ modellerini de harika görünen çeyizleriniz için yapabilirsiniz. En güzel tığ modellerini en güzel sandıklara ekleyebilirsiniz.

Farklı tığ oyası modelleri sizlere sunuluyor. Kadınların en çok tercih ettiği tığ modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına sizlerde en yeni tığ oyası modellerini yapabilirsiniz. Çok şık görünen tığ oyaları özel günlerde sizlere eşlik edecektir.

Siyah yazma kenarına yapılan mor tığ modelini farklı detaylar ile süsleyebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar siyah yazma kenarına siyah tığ oyasını yapabilirsiniz.

Çeyizlerinize çiçekli tığ oyası modellerini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sizlerde maddi gelir elde etmek için çiçekli tığ işi oyasını yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlara çok kolay olan tığ işi oya modelini sunuyoruz. Gösterişli isteyenler için pul detaylarını ekleyerek kullanabilirsiniz. Çok kolay olan tığ oyası oldukça şık görünmektedir.

Motifli tığ işi oyaları sandıklarınızı süslemeye devam edecektir. Dilediğiniz renklerde ne yeni tığ modellerini yapabilirsiniz. Detayları ile kendi zevkinize göre tığ oyalarını süsleyebilirsiniz.

Yeşil ve mavi renk tığ model yılların eskitemediği tığ modelleri arasında yer almaktadır. Pratik ilerleyen tığ oyasını sizlerde yapabilirsiniz. Gösterişli tığ oyası modelini hediyelik olarak hazırlayabilirsiniz.

Kahve renk tonları tığ oyası modelleri arasında en çok tercih edilendir. Çok güzel görünen tığ modelini en güzel hali ile hazırlayabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

 

Kibar Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Kendi Oyanı Yap (Youtube)

Videoda yer alan yeni gelinlere hitap eden tığ modelini sizlerde yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına basit tığ modellerini yaparak günlük kullanım için harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylarını videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.