Son Zamanların En Modern Ve Şık 30 Saç Stili

saç modelleri

Bu yazımızda sizlere son zamanların en modern ve şık görünümlü saç stillerini sunacağız. Eğer kendinize uygun saç modeli bulmakta zorlanıyorsanız bu yazımız sizin için ilham olabilir. Son yıllarda kadınların tercihleri ya maskülen saç stilleri ya da daha hacimli ve dolgun saç stillerinden yana oluyor. Kat ekleme dokunuşlarıyla saça hareket katan kadınlar artık daha doğal görünümlü saç modellerinden yana. İşte birbirinden modern ve güzel o saç modelleri:

1) Peri Kesim Saç Stili

Peri kesim saç modelleri şık ve zarif görünümüyle kadınlar tarafından oldukça seviliyor. Eğer cesur bir değişim istiyorsanız bu tercih tam da sizler için.

2) Uzun Dalgalı Saç Stili

hair style

Son yıllarda daha doğal görünümlü saçlardan yana olan kadınlar saçlarda uzun dalgalar oluşturarak bu görünümü elde etmeyi tercih ediyor.

3) Yandan Ayrılmış Bob Kesim Saç Modeli

blank

Saçlarını çok kısa kestirmek istemeyen kadınlar çeneden hafif uzun saç modellerini tercih ediyor. Saçları yandan ayırarak kullanmak ise saça hacim kazandırıyor.

4) Asimetrik Kesim Saç Modeli

blank

Saçlarda asimetrik bir kesim tercih etmek hala sık tercih ediliyor.

5) Kaküllü Kısa Kesim Saç Modeli

blank

Kakül her kadının bir gün denemek istediği saç modellerinden bir tanesi. Bu yüzden her dönemin popüler saç modellerindeki yerini koruyor.

6) Katlı Peri Kesim Saç Modeli

blank

Kısa saçların tutkunu olan kadınlar son yıllarda da bu saç modellerini trendlerden indirmedi. Her dönem oldukça modern bir görünüm katan bu saç modeliyle sizlerde oldukça hoş bir saç stili oluşturabilirsiniz.

7) Üst Perçemli Kıvırcık Saç Modeli

blank

Saçlarına hacim kazandırmak isteyen kadınların son yıllardaki tercihi yine perçemlerden yana oluyor. Kıvırcık saça sahip olan kadınlar da son birkaç yılla beraber kısa saç akımını sevmiş durumda.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

saç modelleri

blank