Son Zamanların En Popüler Örgü Modelleri

Son zamanların en popüler örgü modelleri ile karşınızdayız. Bu yazımızda örgüleri belirli bir kategoriye almadık. Geniş kapsamlı bir yazı oldu. Bebek, bayan, hırka, yelek, oyuncak ve aklınıza ne geliyorsa bütün son zamanların en popüler örgüleri bir arada. Şimdi dilerseniz bu örgülere hep beraber bakalım hanımlar.

2019’un En Popüler Örgü Modelleri

Örgülerin en çok kullanım alanlarından biri bebekler için örgülerdir. Görselde ki bebek hırka örgüleri gerçekten de çok hoş. Kullanılan renkler de çok uyumlu olmuş. Hırkada ki şapka detayında kullanılan ponpon da hırkaya ayrı bir şirinlik katmış.

blank

Görselde gördüğümüz örgü modeli özellikle çanta ve battaniyelerde en çok kullanılan örgü modelidir. Bu kullanılan ip de genellikle bu alanlardaki örgüler için kullanılır.

blank

Harika mı harika hırka örgü modeli… Bebekler gerçekten de çok şanslı tüm güzel şeyler onlar için var ve örgü modelleri oldukça da fazla. Rahatlıkla onlar için örgüler ve farklı tarzlarda örgü örnekleri bulabiliyoruz. Görselde gördüğünüz örgü modeli de hem kolay hem de çok hoş. Siz dilerseniz düğme detaylarını istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz.

blank

Dediğim gibi bebek örgü modelleri oldukça fazla. Bu tulum ve hırka örgü modelleri de son zamanların en popüler örgüleri arasında. Bu örgü modelini bu renkle denemelisiniz hanımlar.

blank

Hanımlar için şık mı şık boyunluklar… Dilediğiniz renkte bu boyunluğu örebilirsiniz. Kullanılan ipin ince olmasından kaynaklı çok rahatsızlık vermez ve boğazını kaşındırmaz.

blank

Örgü oyuncak olan adlandırılan amigurumi şu son yılların en revaçta olan örgülerinden. Bu örgülerden kazanç elde eden hanımların da tercihi.

blank

Bu örgü patikler bebeğinizin ayağını sıcacık tutacak. İçine sıcak tutması için yün eklemesi de yapabilirsiniz. Çocuklarınızın buna değer.

En Revaçta Olan Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank