Son Zamanların En Sevilen Bebek Örgü Modelleri

Daha önce görmediğiniz kadar güzel bebek örgü modellerini sizler için hazırladık. Sizler de çok severek kullanacağınız bu örgü modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Yelek, ceket, kazak birçok model sizler için hazırlarken takım haline getirdik. Takım şeklinde hazırlanan modelleri dilediğiniz renk tasarımıyla yapabilirsiniz. Çiçek ve başka detayları ekleyerek de bu modelleri süsleyebilirsiniz. Yapım aşamaları kolay olan modeller en çok tercih edilen modellerde sizler de kolay yapılan modelleri yapabilir ve en yeni ürünlere sahip olabilir. Hadi sizler de bu modelleri yapmaya başlayın detaylı şekilde inceleyerek yapabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Üç çeşit yapılan yelek örgü modeli en çok tercih edilenlerdir. Sizler de bu modelleri yapabilirsiniz.

Ceket örgüleri arasında yer alan modeli sizlerde en kolay ve pratik şekilde yapabilirsiniz. Sade model sevenlere bu güzel modeli öneriyoruz.

El emeği yoğun olan yelek örgü modellerini sizler de yapabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanan yelek ve patik örgüsü çok şık görünmektedir. Sizler de kabartmalı bu modeli yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Rengarenk yapılan yelek örgülerini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok sade model sevenlere bu model gösterişlidir.

Yelek ve patik örgü modeli set halinde hazırlandı. Kolay olan modeli yeni öğrenen de yapabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan model oldukça pratiktir.

Tek renk hazırlanan yelek örgü modeli kabartmalı şekilde hazırlanmıştır. Sizler de kabartmalı yapılan bu modelleri el emeğinize yapabilir ve en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Yepyeni Örgü Modelleri