Son Zamanların En Şık Çiçekli İnci Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Son Zamanların En Şık 33 Tığ İşi Çiçekli İnci Boncuklu Oya Modelleri

Son zamanların en şık 33 tığ işi çiçekli inci boncuklu oya modelleri ile karşınızdayız. Tığ işi oyalarda kullanılan inci boncuklar tığ işi modellere çok ayrı zerafet katmaktadırlar. Aşağıda inceleyeceğiniz tığ işi modellerin tek renk ip kullanılarak örülmüş halleri de göz alıcı durmaktadır.

El İşi Sanatı Olarak Tığ İşi

Tığ işi oyalar kadınların en çok yöneldiği el sanatlarından biridir. Diğer oyalara göre yapımı daha kolay olan tığ oyalar bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Tığ oyaları örerek evinizdeki birçok nesneyi süsleyebilir, hatta elbise bile yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızı bu harika oya modellerini yaparak değerlendirebilir, yeterince çalışırsanız, kendinize ek gelir kapısı bile oluşturabilirsiniz. Facebook, Youtube, Pinterest, Instagram gibi sosyal mecralarda tığ oyalarına oldukça fazla talep var. İsterseniz siz de oya yaparak sipariş verebilir, dilerseniz sipariş alabilirsiniz. Peki, hangi örnekler daha çok tercih ediliyor bilmek ister misiniz? Tek yapamanız gereken, her gün yayımladığımız tığ işi oya modellerini düzenli olarak takip etmek. İşte bu yüzden size ilham verecek tığ işi oya modellerini zevkle bir araya getirip hazırlıyoruz.

İşte Son Zamanların En Şık Çiçekli İnci Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

İki renk ip ile hazırlanmış inci boncuklu tığ işi modeli örmek çok kolay.

Çok kibar duran boncuklu tığ işi modeli denemelisiniz.

Bohçalarınızda kullanabileceğiniz şıklıkta boncuklu tığ işi model.

Üçlü inci boncuklu tığ işi modeli çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Büyük sıralı inci boncuklu tığ işi göz alıcı durmuyor mu ?

Tüm kenar süslemelerinde kullanabileceğiniz güzel boncuklu tığ işi model.

Siyah ve beyazın uyumu çok asil duruyor.

En kolay boncuklu tığ işi modellerinden bir tanesi.

Üç yapraklı boncuklu tığ işi yoncaları denemelisiniz.

İki sıra kullanılmış incileri tek sıra da kullanabilirsiniz.

Çok Şık Çiçekli İnci Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.