Son Zamanların En Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri arasında en çok tercih edilen modelleri sizler için bir araya getirdik Çok severek kullanacağınız birbirinden özel hiç görmediğiniz iğne oyalarını sizlerde yapabilirsiniz. Farklı model arayanlar iğne oyası modellerini sizlerde renkli yada tek renk tercih ederek yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak yapımı çok basit olan iğne oyası modelini seçerek tarzınıza uyarlayabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılan çıtı pıtı görünen iğne oyası modelleri günlük yaşamınız da tercih edebilirsiniz. Renkli tülbent kenarına sizlerde gösterişli olan iğne oyalarını özel günleriniz için kullanabilirsiniz. Sık iğne oyası modelleri ise farklı tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sıralı iğne oyası modellerine bizim önerimiz olan boncuk detaylarını ekleyerek yapabilirsiniz. Yapım aşaması basit olan iğne oyası modellerini en güzel şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hadi birlikte en yeni daha hiç görmediğiniz farklı görünen iğne oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Beyaz havlu kenarına yapılan pembe çıtı pıtı iğne oyası modelini sizler de çeyizleriniz için pratik şekilde tasarlayabilir ve detayları ile süsleyebilirsiniz.

Havlu kenarına yapacağımız en güzel görünen ve en yeni çıkmış iğne oyası modelini sizler de el emeği göz nuru olarak hazırlayabilir ve çeyizleriniz için kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mor renk tercih edilen iğne oyası modeli yeşil ve beyaz ile uyumlu sizler de kolay ve hafif olan modeli yapabilirsiniz.

Beyaz havlu kenarına işlenen daha model ve üçgen model badem modelin yanına en çok yakışan iğne oyası modelleri arasında yer almaktadır.

Yeni gelinlerin tercihi olan çeyizlere çok yakışacak kırmızı işlemeli havlu modelini Sizler de iğne oyasıyla yapabilir ve harika görünen ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kibar görünen çıtı pıtı iğne oyası modelleri detayları dikiyor çekmeye devam ederken sizlerin de banyolarınıza renk renk yaparak tercih edebileceği modeller arasında yer almaktadır.

Banyolarınıza çok yakışacak iğne oyası modellerini Sizler de farklı detaylar ekleyerek yapabilirsiniz son zamanların en çok tercih edilen modeli olan iğne oyasını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

İğne oyası modellerini motifli tercih ederek daha gösterişli hale getirebilirsiniz ve çiçek detayları ile de süsleyebilirsiniz.

İğne oyalarının yapımında kullanılan iplik detayları oldukça önemlidir kullandığınız iplik iğne oyasının duruşunu etkilemektedir ona göre iplik numarası ve iğne seçmelisiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modelini kanaviçelerde bile kullanabilirsiniz oldukça şık görünen bu modeli sizler de birçok alanda farklı farklı şekilde hazırlayabilirsiniz.

En pahalı iğne oyalarını sizler de yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Osmanlı hanımlarına yakışacak olan ağır iğne oyası modellerini sizlerde çeyiz sandıklarınız da baş tacı edebilirsiniz.

Düz sıralı iğne oyası modellerini farklı detaylar ile süsleyebilir boncuk ekleyebilir veya pul detayları ekleyerek düz sıralı modelleri hareket katarak farklı görünüme ulaştırabilirsiniz.

En güzel iğne oyası yemeni örnekleri arasında yer alan modeli Sizler de yaparak özel ve günlük kullanıma uygun olarak tasarlayabilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modelini beyaz tülbent kenarına yaparak namaz örtüsü olarak tercih edebilirsiniz ve yeni modeller arasında yer alan iğne oyasını farklı farklı tülbent kenarlarını işleyerek kullanabilirsiniz.

Yeni öğrenenlere hitap eden en yeni iğne oyası modeli kolay yapılması ile dikkat çekmeye devam ediyor Sizler de gösterişli olan iğne oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz.

En Pahalı İğne Oyası Modelleri

Kolay İlerleyen İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Kaynak: Pınarın İğne Oyaları (Youtube)

Videoda yer alan iğne oyasını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.