Son Zamanların Trendi Kaz Ayağı Örgü Modeli

Bugün sizlere son zamanların trendi kaz ayağı örgü modelinin detaylı anlatımını yapacağız. Kaz ayağı modelini sizlerinde çok severek öreceğinden eminiz.

Kaz ayağı örgü modelini, bebek örgülerinde de, bayan örgülerinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yalnızca bilmeniz gereken küçük bir ayrıntı var. Kaz ayağı modelini, bayanlar için öreceğiniz modellerde, bebek örgülerinden farklı olarak daha ince angora ip ile örmenizi tavsiye ederiz.

Kaz ayağı modeli, üç ilmek ve katlarından oluşmaktadır.  Kenarlarda ikişer tane kenar örgüsü bulunmaktadır. Bu model her renk ipe çok yakışmaktadır. Bizim size tavsiyemiz açık renkl ip ile örmeniz olacaktır. Açık renkler bu modelin daha ön plana çıkmasını sağlar.

İlmeklerinizi şişinize taktıktan sonra bir sıra düz ilerliyorsunuz. ikinci sırayı arka yüzden ters olarak ilerliyorsunuz. Üçüncü sırada kaz ayağı modeline başlıyorsunuz.

Biz, sizin kaz ayağı modeli ile harika ürünler ortaya çıkaracağınıza inanıyoruz. Ördüğünüz birbirinden değişik, rengarenk modelleri bizlerle de paylaşırsanız çok seviniriz.

Kaz ayağı modelinin detaylı anlatımı için Şerifenin örgü dünyası’nın youtube videosunu izleyebilirsiniz. Destek için kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir