Son Zamanların Trendi Süt Dişi Bebek Yelek Modeli

Hanımlar bugün son zamanların trendi süt dişi bebek yelek modeli ile karşınızdayız. Son zamanlarda büyük çıkış yakalayan bu örgü modeli oldukça zarif bir model.

blank

Yapılışı da çok kolay. O tatlı bebeklere bundan iyi bir bebek yeleği düşünülemez. İster kız bebeklere isterseniz erkek bebeklerinize kolaylıkla örebileceğiniz bir model. Bebek yeleği denince çıtı pıtı bebek yeleği modellerinden olan son zamanların trendi süt dişi bebek yelek modeli harika bir seçim olacaktır. Üstelik muazzam derecede kibar bir model.

Siz de yeni doğan yavrularınızı soğuklardan korumak istiyorsanız bu modeli düşünebilirsiniz. Bebek ziyaretlerinde de bu çok tatlı bebek yeleği modelini örüp güzel bir hediye verebilirsiniz.

Bir düşünsenize istediğiniz renkte ip kullanarak öreceğiniz bu süt dişi bebek yelek modelini son zamanlarda bir sürü bebeğin üzerinde görebileceksiniz.

Örgü Evim youtube kanalının harika ve canlı anlatımıyla son zamanların trendi süt dişi bebek yelek modelini baştan sona anlatımlı olarak aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Örgü Evim youtube kanalına abone olup, videoyu beğenmeyi unutmayın. Çıkardığınız modelleri bizimle yorum olarak da paylaşabilirsiniz.

 

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın