Sonbaharın Vazgeçilmezi En Şık 38 Şal Örgü Modeli

Sonbaharın vazgeçilmezi en şık şal örgü modelleri ile karşınızdayız. Soğuk havalarda en çok tercih edilen kıyafetlerden birinin şal örgü olduğunu hepimiz biliyoruz. Bundan yola çıkarak siz hanımlara fikir olsun diye şal örgü örnekleri derledik. Çünkü şu an en çok örülmek istenen örgü modeli şal ve bu mevsime uygun olacak diğer kıyafetler. Bu en şık örgüler bizleri bekliyor, vakit kaybetmeden inceleyelim.

En Çok Talep Alan Örgü Modeli: Şal Örgüler

blank

Şal örgüler bizi sıcak tutmasının yanı sıra biz hanımlara şıklık katan da bir ürün. Şal örgü denilince akla ilk gelen ya bu mevsimlerde sıcak tutmak için kullanılan şal ya da abiyelerin üzerine attığımız şal. İkisi de çok kullanıldığı için kullanım alanlarından kaynaklı ilk olarak bunların çağrışım yapması çok normal. Yukarıdaki görselde de gördüğümüz üzere bir elbisenin üzerine bile el emeği göz nuru bu şalları atınca nasıl da göz kamaştırıcı oluyor. Güzelliğinden ziyade burada sizin ördüğünüz şal da insanların dikkatini çekiyor hatta kıskançlıktan çatlatıyor. Hemen örgü modelini çıkarmaya çalışan ya da o modeli arayan bir sürü hanımımız ortaya çıkıyor.

blank

Şal örgüler daha sık değil biraz seyrek örülmesi tercih ediliyor. Üzerimize attığımız bir şeyin bizi bunaltmasını ya da üzerimizde ağırlık yapmasını elbette istemeyiz. Bu şal örgü modellerimiz de tam ona uygun. Ve rengi hakkındaki yorumunuz? Çok güzel değil mi?

blank

Yaz ve kış vazgeçilmez rengimiz elbette beyaz ve şal örgü modeline de çok yakışmış.

blank

Her hanımın bir tane de olsa pembe örgü şalı olmalı. Sizce de öyle değil mi?

blank

Siyah kıyafetlerinizi renklendirecek rengarenk şalımız. Nasıl da tatlı.

blank

Seyrekten ziyade daha sık örülmüş bu şalımız vazgeçilmeziniz olacak.

blank

Şal örgü modelinde bu model de çok farklı ve renk uyumu da harika.

Siz Hanımlar İçin En Şık Şal Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.