Sosyal Medya da Gündem Olan Dantel Modelleri

Değerli takipçilerimiz kıymetli hanımlar bugünkü yazımızda sizlere sosyal medyanın en çok beğenilen en çok tıklanan dantel örneklerini paylaşacağız. Son zamanlarda perde altı güpür olarak kullanımı yaygınlaşan dantel modellerinde kalın ve ağır modeller tercih ediliyor. Fransız güpür dediğimiz modelleri fabrikasyon üretimlerde çok görmekteyiz fakat siz değerli takipçilerimizin her zaman el emeği ile yapılmış harika dantel modellerini fabrikasyon ürünleri tercih edeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizlere birbirinden güzel Dantel örneklerini birleştirip beğeninize sunduk. Sizlerle paylaştığımız modeller arasında En beğendiğiniz modelleri aklınızda tutarak yazımızın sonunda sizlere sunacağımız dantel yapımı detaylı anlatım videomuzun da yardımı ile kendi modelinizi kendiniz el emeğinizle üretebilirsiniz. Perde altı güpürünün yanı sıra masa örtüsü kenarlarında ve evinizin birçok yerinde Dantel örneklerini görebilirsiniz. Dantel yapımında avantajlı olan noktalardan bir tanesi yaptığınız dantel modelini illa bir şeyin kenarına uygulamak zorunda değilsiniz. Modelinizi sadece güpür olarak bekletip günü gelip lazım olduğu zaman istediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırladığımız yazımızı incelemeye geçebiliriz.

En Güzel Dantel Modelleri

Görselde yer alan kaya model dantel modelini sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Beyaz ve pembe renklerin tercih edildiği modeli sizler dilediğiniz renklerde seçerek yapabilirsiniz.

Nevresim kenarına yapılan dantel modeli çeyizlerinize çok yakışacak çeyizleri vazgeçilmez olan dantel örneklerini sizlerle yaparak kızlarınızın ayarlı çeyiz sandıklarına ekleyebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı dantel modelleri arasında en kolay ve güzel yapılar modeli sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken modeli yapmak çok kolay yeni başlayan hanımlar bile bu modeli yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan dantel modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de değerli çeyiz sandıklarını bu güzel dantel modellerini yaparak kumaşlar ile buluşturabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlamak dantel modelleri yatak örtüsü kenarlarına çok yakışıyor. Sizler de bu güzel modelleri seçerek dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Görselde yer alan beyaz ve pembe renkleri tercih ederek hazırlanan modeli yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlar görselde yer alan daha önce hiç görmediğiniz dantel modelini yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Enli dantel modeli sevenleri görselde yer alan kolay yapılan dantel modelini öneriyoruz.

Salon takımlarını çok yakışan dantel modeli en yeni modeller arasında yer almaya devam ediyor. Sizlerde bu modeli hazırlayarak harika modelleri sahip olabilir ve onları daha güzel hale getirebiliriz. Çok pratik olan model kısa sürede bitirebilirsiniz.

Kolay Dantel Modelleri

Sık Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Hünerli Ellerim (Youtube)

Kıymetli hanımlar yukarıda sizlerle görsellerini paylaştığımız şahane dantel modellerini zevkinize göre dilediğiniz şekilde uygulayabilmeniz için sizlere fikir verecek detaylı anlatım videomuzu sunuyoruz. Yukarıdaki modellerimiz arasından sevdiğiniz ve seçtiğiniz modeli videomuz yardımıyla kendi el emeğinizle yapabilirsiniz. Dantel modeli yapımında kullanacağınız malzemeleri detaylı şekilde videomuzda bulabileceğiniz gibi mümkün olduğunca kendi elinizde daha önceden kullandığınız malzemeler varsa onları da değerlendirebilirsiniz. Dantel modellerinde genel olarak beyaz ve krem gibi sade renkler tercih edilse de isteğinize göre pastel tonlardan da kullanabilirsiniz. Detaylı anlatım videomuzda tek kalem bir modelin anlatımına yer verebilirsek de videomuz genel olarak tüm modeller için öğreticiliği kapsamaktadır. Bu sayede daha önce hiç dantel modeli yapmamış Hanımlar bile videomuz yardımıyla kendi dantel örneğini kendisi yapabilmektedir. Şimdi işinizi kolaylaştıracak dantel yapımı detaylı anlatım videomuzu izlemeye geçelim kolay gelsin.