Sosyeteye Yakışır Pratik Bebek Örgü Modelleri

Değerli hanımlar bugün bebekleriniz için yapacağınız birbirinden güzel bir özel bebek örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Hem amigurumi ceket yelek ve daha küçük örgü modelini sizler de yaparak en güzel modelleri yeni doğum yapan anneleri ve hamile annelere hediye edebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bu örgü modelleri şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel modelleri kolaylıkla yapıp kış aylarına hazırlık yapabilirsiniz. Hamaratlığınızı sergilemek için hazırlayacağınızı örgüyü tek renk ya da rengarenk tercih edebilirsiniz. Tarzınıza uygun seçeceğiniz iplikleri kaliteli iplikleri seçerek harika görünen modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız böyle bu modelde çiçek ve ponponlar ekleyebilir ve en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Örgü Modelleri

Doğal oyuncak seven anneler için tasarlanmış olan amigurumi örgü modeli iki renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu harika modelleri bebekleriniz için yapabilir ve doğal oldukça sağlıklı olan bu örgüleri tasarlayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgü modeli çizgi detayları ile sırtlanmıştır. Sizler de bu harika modelleri kolaylıkla yapın en yeni ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Battaniye örgü modeli rengarenk model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. El emeğinin yoğun olarak kullandığı örgü sizler de kolaylıkla yapabilir çok satış yapan bu modeli maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Pratik Bebek Örgü Modelleri