Su damlası örgü modeli yelek

Su Damlası Örgü Modeli Gelin Yeleği

Örgülerin en güzellerinden olan su damlası modelinin gelin yeleğine uygulanışı. Bayan ve gelin yeleklerinde kullanılır.

Soğuk kış aylarında birşeylerle uğraşmak isteyenler için bir fikrimiz var. Neden yelek örmüyorsunuz? Kendine güvenmeyen kişiler bile paylaştığımız anlatımlı örgüler ile kendilerine güvenleri gelecek. Örgü örmek zor iş değildir. Sabır işi olmasına rağmen yapmaya başlayıp hoşuna gidenler bu işi bırakamıyor. O kadar çok örgü ören kadın var ki ülkemizde, iş haline getirenler bile var. Örgü yelekler yapıp satanlar mı deseniz, bebek örgüleri ile evinin bütçesine katkıda bulunanlar mı.

Su damlası örgü modeli

Göz alıcı örgüleri görmeye var mısınız? Örgü bilenlerin de bilmeyenlerin de çok seveceği örgüler. Bu günlerde gelin yelekleri aranması çok fazla. Düğün vakitlerinin çok olduğu zamanlar böyle şeyler çok aranıyor. Bizde su damlası örgü modeliyle yapılan gelin yeleğiyle cevap vermek istedik.

Su Damlası Örgü Modeli Gelin Yeleği Yapılışı

3 numara şişle örülen su damlası örgü modeli için dilediğiniz renkte angora ip kullanabilirsiniz. Videoda anlatılan yelek modeli 38 40 beden içindir. Siz kendi bedeninize uygun olarak ilmek sayılarını atabilirsiniz. Ön kısım lastikle birlikte 86 ilmekten oluşmakta. Örgünün arka kısmı ise 130 ilmekten oluşuyor. Su damlası örneği motifi 5 tane ilmekten oluşmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir