Su taşından iğne oyası yapılışı

Su taşından yapılan mükemmel bir iğne oyası modeli

Bugün sizlere su taşından yapılan iğne oyası modelinin yapılışını anlatıyoruz. Farklı oya arayanlar buraya baksınlar.

Bu iğne oyası modeli için tuhafiyelerden alacağınız su taşını kullanacaksınız. Su taşı metre hesabı satılıyor. Metresi 50 kuruş civarına satılmaktadır. Ayşe hanım farklı oyalarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Günlük olarak yeni modelleri kanalında yayınlayan arkadaşımızın en çok ilgi çeken oyalardan birini burada paylaşıyoruz. Model su taşından yapılan iğne oyası modelidir. Anlatımı çok güzel olan arkadaşımızın videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tüm detaylardan kendisi zaten bahsetmiştir.

İğne oyası modelleri özellikle videolu olduğunda hanımlar yapacakları zaman daha kolayına geliyor. Videoyla öğrenmek daha basit olduğu için bizde öyle yayınlama kararı aldık. Hep yeni model bulmak zor oluyor. Fakat prensip olarak eski model paylaşmamaya da özen gösteriyoruz. Bundan dolayı da bir kaç gün iğne oyaları paylaşmadığımız olabiliyor. Siz bizi takip ederseniz en güzel oyaları öğrenmiş olacaksınız.

Su taşından yapılan iğne oyası

Ayşe hanımın videosu 13 dakika gibi kısa bir videodur. Bu zaman içerisinde izleyerek iğne oyası motiflerinin yapılış aşamalarını öğrenebilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın