Şubat Ayına Özel En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Her geçen gün yeni modeller eklenen tığ oyalarına yine en yenileri eklenmeye devam ediyor. Tığ işi oya modelleri yaparak para kazanan hanımlar da yeni örnekler arayışı içindeler. Biz de bunu göz önünde bulundurarak, sizler için yeni tığ oyaları seçtik. Hepsi birbirinden güzel ve çoğunun yapılışı da bir o kadar kolay. Dilerseniz hep birlikte bu en yeni tığ işi oya modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Seveceğiniz Tığ İşi Oya Modelleri

Yeşil ve kırmızı renginin uyumunu bu görselde görebiliyoruz. Ayrıca tığ işi oya modeli de bir o kadar güzel duruyor. Özellikle beyaz başörtüsüne çok yakışacak bu tığ oyasının örneğini şimdiden çıkarabilirsiniz hanımlar.

En yeni modeller arasında olan bu tığ oyası hem zarif hem de oldukça şık. Ayrıca yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceğine inanıyorum. Fakat yapılışı hakkında fikri olmayanlar olabilir. Bu gayet normal. İnternet veya YouTube’dan video izleyerek bu modeller hakkında bilgi alabilirler.

Buz mavisini lacivert rengi ile kombinlenmek oldukça iyi fikir olabilir. Görselde de gördüğümüz gibi iki rengin birbiriyle uyumlu olması tığ oyasını daha da ön plana çıkarmış.

Mavi ve pembe rengi sıralı tığ oyalarına oldukça yakışıyor.

Kiremit rengini beyaz renk ile kullanabilir güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz desenli başörtüsüne en uygun renkler yeşil, kırmızı ve beyaz olacaktır. Tercihimiz ise kırmızı ve beyazdan yana olmuş. Gayet hoş duruyor. Bu gibi tığ oyalarını sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarlarına da yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz hardal sarısı başörtüsüne tercih edilen tığ işi oya modeli de bir o kadar şık duruyor. Siz de yeni modeller arayışı içindeyseniz bu modele göz atabilirsiniz.

Bu gibi ağır ve gösterişli tığ oyaları hem başörtüsüne hem de havlu kenarına çok yakışacaktır. Beyaz havluya bu modeli deneyebilirsiniz.

Boncuklu tığ oyaları başörtüsünü daha şık gösterir. Siz de şık bir model arıyorsanız bu model tercihiniz olabilir.

En Sevilen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.