Süper Görünen Dantel Modelleri

En güzel dantel modellerini çeyizlik olarak hazırlayabilirsiniz. Farklı detayları ile en güzel ve yeni dantel örneklerini kolay şekilde yapabilirsiniz. Pike, yorgan, perde uçlarına uygulayacağınız dantel modellerini sizler de yaparak harika görünen çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Renkli yada tek renk dantel modellerini tarzınıza uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Enli yada küçük dantellerini sardırarak daha sonra kumaşlar ile birleştirebilirsiniz. Kadınların en çok sevdiği ve satış yaptığı dantelleri detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz. Yenihobi.com olarak çeyiz sandıklarına ekleyeceğiniz el emeği göz nuru dantel modellerini pratik şekilde yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar beyaz renkte dantel örneklerini tercih edebilirsiniz. Buyrun birlikte harika görünen çeyiz modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Güpürlü Yatak Örtüsü Dantel Modelleri

Hem sade hem şık dantel modeli istiyorsanız görselde yer alan dantel modeli tam size göre. Farklılık arayanlara en yeni dantel modellerini öneriyoruz.

Pembe renk kumaş üzerine yapılan gösterişli dantel modelini sizlerde en güzel detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Çok güzel görünen dantel modeli Fransız güpürlü dantel modelleri kadar çok tercih ediliyor.

Pike kenarına yapılan en yeni dantel modelini sizlerde tek renk yapabilirsiniz. Çok kolay olan dantel modellerini yeni başlayanlarda süsleyebilirsiniz.

Püsküllü dantel modelleri enli tercih edilmesi ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Sizlerde sade ve şık görünen dantel modellerini yapabilirsiniz.

Kare şekilde yapıp birleştirilen dantel modellerinde en kadar kare modellerini artırırsanız o kadar uzun ve güzel yapabilirsiniz. Masa örtüsü boyuna göre ayarlayabilirsiniz.

Pike kenarına çiçekli ve nostajık yapılan dantel modelini uygulayabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Pembe renk dantel ile birlikte tercih edilen gri renk kumaş üzerine yapılan dantelleri sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen beyaz renk dantel standartlar arasında en güzel olanıdır.

Marifetli kadınların yapacağı zor ilerleyen dantel modelini hemen yapabilirsiniz. Çeyizlerinize değer katacak olan dantelleri en güzel şekilde tasarlayabilirsiniz.

Çeyizlik dantel modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Çeyizlerinizin vazgeçilmezi olan dantel modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Yeşil kumaş kenarına yapılan yeşil dantel modelini yaparak el emeği ürünler ortaya koyabilirsiniz.

Fransız dantel modellerinin yerine bile görselde yer alan harika modeli yapabilirsiniz. Hiç görülmemiş olan dantel modellerini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz.

Belçika danteli yerine en güzel dantel modellerini yapabilirsiniz.

Set şeklinde hazırlayacağınız dantel modeli koyu renk tercih edilen dantel üzerinde çok güzel görünmektedir.

Görselde yer alan alan dantel modelini birçok alanda kullanabilirsiniz. Tepsi örtüsü, masa örtüsü ve daha çok alanda dantel modelini uygulayabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olan dantel modellerini sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Kullanılan iplik kalitesi dantel modelinin duruşunu etkilemektedir. Beyaz yada krem renk dantelleri tercih edebilirsiniz.

Yeni gelinlerin en çok tercihi olan dantel modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Perde uçlarında da tül kısımlarına dantel modellerini ekleyebilirsiniz.

Sade ve Şık Dantel Modelleri

Çok Kolay Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Dünyası (Youtube)

Video da yer alan dantel modeli masa örtüsü yada başka her alanda kullanacağız bir modeldir. 11 ve katları şeklinde devam eden dantel modelini en güzel şekilde hazırladık. Zincir çekerek dantel modeline başlıyoruz.7 adette ayrı olarak zincir çekiyoruz. Devamında trabzan yapıyoruz. Detaylı şekilde anlatımını sunuyoruz. Çeyizlerinize çok yakışacak en yeni dantel modelini dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. Çok satan dantel modellerini izleyerek maddi gelir elde etmek için satabilirsiniz. Video da detayları anlatmış olduğumuz dantel modellerini izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.