Süslü Hanımların Tercihi Çiçekli ve Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Detaylarına hayran kalacağınız ne güzel tığ modellerini sizler için bir araya getirdik. Çok kolay yapılan tığ modellerini yeni başlayanlar hanımlar da yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak  sıralı, boncuklu, çiçekli daha birçok tığ modelini yazımızdan bulabilirsiniz. Gelin birlikte harika görünen tığ modellerine detaylı şekilde inceleyerek göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Sıralı tığ işi oya modelini sizler de kum boncukları ile süsleyebilirsiniz. Sıralı tığ modelini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Zarif tığ oyaları arasında ne yeni modeli ekleyebilirsiniz.  Yapım aşamaları oldukça kolay olan basit tığ oyası modelini en güzel şekli ile sizlere sunuyoruz.

Çıtı pıtı tığ oyalarını en güzel şekilde boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. Kırmızı renk sevenler için biçilmiş kaftan olan tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz.

Havlu kenarına sizlerde kolaylıkla tığ modelini yapabilirsiniz. Zarif tığ oyası modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sıralı tığ işi oya modelini boncuklar ile süsleyerek tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Tığ oyası örnekleri arasında en çok satan modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tek renk sarı yazma kenarına fiyonk detayları yapılmıştır.

Tek renk yazma kenarına tek renk tığ modeli oldukça şık görünüme ulaşmıştır.

Büyük tığ modeli sevenlere başörtü olarak harika görünen modeli sunuyoruz.

Tığ işi oya modelini sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

@oyalarim.nurbahar Instagram hesabından en güzel çiçekli tığ modelini yapabilirsiniz.

Nazardan koruyacak olan altın günlerinin gözdesi olacak olan basit tığ modelini sizlere sunuyoruz.

Düz Tığ İşi Oyaları