Takım Halinde Ponpon Detaylı Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bebekleriniz için tasarlayacağınız farklı detayları ile dikkat çeken örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Örgü yapanların vazgeçilmezi arasında yer alan bebek örgü modelleri el emeği göz nuru hazırlanan modellerdendir. Şapka örgü detayları en çok yer alan modellerden de şapka örgüleri ponpon ve çiçek detayları ile daha güzel hale getirilebilirsiniz. Set halinde hazırlayacağınız örgüleri dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk tercih edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz iplikler örgü modelinin duruşunu belirleyecektir. Bu sebepten kaliteli iplikler seçmenizi öneriyoruz. Ceket örgü modelleri yelek örgü modelleri takım halinde hazırlandığında ortaya en güzel modeller çıkıyor. Sizler de hediyelik olarak bu ürünleri seçebilirsiniz ve el emeğiniz ortaya koyarak en güzel hediyelikleri sizler hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan erkek bebek için tasarlanmış olan örgü modeli şapka modelleri arasında en çok tercih edilen ve en yeni modeldir.

Sarı renk hazırlanmış olan örgüyü sizler dilerseniz daha farklı renkler ekleyerek tek renk ya da rengarenk tercih edebilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan örgü kolay yapılan modeller arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de bu güzel modeli hiç sıkılmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sade modellerin en çok tercih edilen bebek örgüleri olduğunu biliyoruz. Sizler de bu güzel yelek örgü modellerini pratik şekilde tasarlayabilirsiniz.

Farklı model sevenlere en yeni ve güzel modeli öneriyoruz. Çok güzel görünen modeli sizlerde bebekleriniz yapabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri