Bakmaya kıyamayacağınız iğne oyası

Takmaya Kıyamayacağınız Güzellikte İğne Oyası Modeli

Başınızı örtmeye kıyamayacağınız güzellikte olan iğne oyası modeli. Sıralı çıtı pıtı bir oya modeliyle başörtüleriniz daha şık olacak.

Başınıza takmaya bile kıyamayacağınız bir başörtüsü yapmak ister misiniz? İşte size fikir verecek birbirinden yaratıcı iğne oyası modeli. İğne oyası macerasında olanlar için sıralı çıtı pıtı oya modeli. Sizin için seçtiğimiz bu oyayı yazmalarınıza uygulayarak, günün yıldızı olabilir ve hatta sürekli hatırlanacak görünüme sahip olabilirsiniz. Merakla beklenen bu oya ve diğer paylaştığımız oyalarla, birbirinden güzel başörtüleri yaparak çevrenizdekileri mutlu edebilirsiniz.

Takmaya kıyamayacağınız oya modeli

Sevdiklerini şımartmak ve şaşırtmak isteyenler bayanlar kendi el emekleri ile bunu başarabilirler. Sosyal medyada ‘#iğneoyası‘ hashtagi ile yapılan paylaşımlarda karşılaşmış olduğumuz güzel bir örnekle yazmalarınıza oya yapabilirsiniz. İnsanın kendi yapmış olduğu el işini bir arkadaşına hediye etmesi, bir insanın yaşayabileceği en mutlu anlardan birisi bana göre. Türkiye’nin ‘en güzel’ el sanatlarından olan iğne oyaları hediye edilen kişiye mutluluk verecektir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yazma kenarı yapmak isteyen binlerce kişi en güzel modelleri araştırıyor.

Hediyelik İğne Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir