Tam Bebeğinize Göre Bebek Hırka Örgü Modelleri

Bebeğiniz için 40 farklı bebek hırka örgü modelini derledik. En çok aratılanlardan biri kesinlikle bebek hırka modelleri ve oldukça da fazla modeller var. Ama bizim için seçtiğimiz modeller hem birbirinden farklı hem de birbirinden güzel ve tatlı. Burada hepsini bir arada görme kolaylığı ve güzelliğini elde edeceksiniz. E hanımlar o halde hep beraber bu modelleri incelemeye ne dersiniz?

En Tatlı 40 Farklı Bebek Hırka Örgü Modeli

Kız çocuklarımızın vazgeçilmez ve en sevdiği renk olan pembe tabi ki hırka örgü modelinde de karşımıza çıkıyor. En güzel renklerden biri olan pembe rengini bu sefer bebek hırka örgü modelinde görmek mümkün. Hırkanın düğme detaylarını dilediğinizce seçebilir ve farklı hava katabilirsiniz.

Bu modelin yapımı oldukça basit ve düğme detayları da hırka örgü modelini farklı kışmış. Küçük detaylar ne kadar da önemli hanımlar görüyorsunuz değil mi? O yüzden böyle detayları es geçmemek gerek.

“Yaaa ama bu çok tatlı!” dediğiniz bir bebek hırka modeli. Gerçekten de rengi çok can alıcı değil mi?

Kışa uygun kapüşonlu bebek hırka modeli… Kapüşonlu olması elbette çocuklarınız için daha önemli. Görsele önem verdiğimiz kadar bebeğimizin sağlığına da önem veriyoruz elbette. Ve bu soğuk kış aylarında çocuklarınızın üşememesine dikkat eden tüm annelerin tercihi bundan yana olacaktır.

En tatlı hırka örgü modellerinden biri daha. Detaylar yine farklı ve güzel kılmış hırkayı.

 

Saks mavisi sizce de çok hoş olmamış mı?

Cicili bicili tam kız çocuğunuza uygun bir bebek hırka modeli.

Bu hırka örgü modelini ve rengini çok seveceğinizden eminiz. Hırka modeli farklılığını kol ve düğme detayı ile ortaya çıkarmamış mı?

Hanımlar örgü detaylı bebek hırka örgü modeline biz bayıldık. Sizce de çok hoş değil mi?

Cicili Bicili Bebek Hırka Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.