Tarçınlı Su İle Zayıflama

Tarçınlı Su ile 1 Haftada 5 Kilo Verme

Diyet listeleri canınızı sıkıyor ve kilo vermek, göbeğinizdeki fazla yağlarınızı farklı yöntemlerle eritmek isteyenlere tarçınlı su ile zayıflama yöntemi.

Haftada 5 kilo kadar verebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için tarçınlı su diyetini mutlaka denemelisiniz. En sevilen baharatların başında gelen tarçının yağları yakma ve metabolizmayı hızlandırma gibi özellikleri bulunuyor. Bundan dolayı da kısa sürede kilo vermek isteyenlerin tercih etmesi gereken baharatlardan bir tanesidir.

Tarçınlı su zayıflatır mı, tarçınlı su ile zayıflama ve tarçınlı su içmenin faydalarına bir göz atalım.

Tarçınlı su ile nasıl kilo verilir?

Tarçınlı suyun yağları yakma ve metabolizmayı hızlandırma gibi özellikleri bulunduğundan dolayı zayıflatma etkisi de vardır. Yalnız tarçını tek başına tüketmek kolay bir iş değil. Genellikle sadece baharat olarak kullanılır. Fakat tarçınla suyu karıştırdığınız zaman mükemmel bir kilo verme karışımını hazırlamış olacaksınız.

Peki nasıl hazırlanıyor tarçınlı su diyeti?

Tarçın

Tarçınlı Su Tarifi

1 su bardağı içme suyu ve 1 tatlı kaşığı tarçın yeterli olacaktır. Bir defada daha çok tarçınlı su hazırlamak isterseniz 5 su bardağı suya 4 adet tarçın ekleyerek de hazırlayabilirsiniz.  Tarçınlı suyun daha lezzetli olmasını isteyenler karışıma defne yaprağı, karanfil veya elma dilimleri de ekleyebilirler.

Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Uygulanır?

Bir su bardağı suyu bir boş kaba döküp içine tarçını ekleyerek kaynatın. Kaynattıktan sonra ocaktan alarak bir köşede ılık olmasını bekleyin. Ilık olduktan sonra içebilirsiniz.

Sabah aç karnına ya da akşam yatmadan önce bir bardak olmak üzere içebilirsiniz.Tarçınlı su 15 gün tüketildiği zaman daha net sonuç verecektir.

Not: 15 gün sonunda tarçınlı su içmeyi bırakmanız gerekiyor.

“Tarçınlı Su ile 1 Haftada 5 Kilo Verme” üzerine 9 yorum

    1. 15 gün içip 15 gün mola ver. Sonra tekrar devam et. Vucudun sağlığı açısından önemli bu.

  1. Sn İlgili arkadaşım;
    Bu tür önermeleri yaparken yan etkilerini veya yapılan karışımı içmeden önce yapılmaması gerekenleri de araştırıp yazarsanız insanlarımıza faydanız daha çok olacağı kanısındayım ; şöyleki tarçındaki bir madde kan sulandırmada 1 numaradır bununla beraber üzerine içinlen hap beyin kanamasını hızlı bir şekilde tetikleyecektir. Lütfen dikkat edelim.

  2. Arkadaşlar
    Tarçın baharatlar arasında mutlaka önemli bir yere sahip ;l akin Kan sulandırıcı hap kullanıyorsanız lütfen bu karışımı kullanmayın. Böyle bir durumda Beyin kanamasının tetiklediği bilinmektedir, Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. Sn Site sorumlusunada benim nacizane önerim lütfen yan etkilerinide araştırıp öyle yayınlamanızdır.
    Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir