Tasarım Harika Güzel Boncuk Oyaları

El emeği göz nuru hazırlanan boncuklu oya modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Sizler de çok severek kullanacağınız boncuklu oyaları çeyizleriniz için tasarlayabilirsiniz. Çeyizlerinizi çok yakışacak bu boncuklu oya modellerini dilediğiniz renk tasarımı ile hazırlayabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Boncuk oyası modellerinde seçmiş olduğunuz boncukları şık görünmesini istiyorsanız kristal boncuklar tercih etmelisiniz.  Uygun boncuklar istiyorsanız yuvarlak düz boncuklar tercih etmelisiniz. Çeyizlerinizin vazgeçilmezi olacak olan boncuklu oya modellerini tek renk tülbent kenarına tülbent içindeki renklerden boncuklar seçerek yapabilir veya tek renk tülbent kenarına tek renk boncuk yaparak günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Özel günleriniz için de tercih edebileceğiniz rengarenk tülbent kenarına renkli boncuk oyası modelleri çok yakışır. Sizler de bu modelleri inceleyerek tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en şık görünen boncuklu oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Kolay Boncuk Oyaları

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan boncuk oyası modeli en yeni modeller arasındadır. Sizler de çok severek kullanacağınız bu boncuk oyası modelini yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Kristal boncuklar ile hazırlanmış olan boncuk oyası modeli tek renk tülbent kenarına yapılmıştır tek renk tülbent kenarına hazırlanan bu boncuklu oya modelini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan sade ve şık görünen boncuk oyası modelinin filerseniz daha fazla boncuk kullanarak yapabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan yeni öğrenenlerin bile yapabileceği boncuklu oya modelini sizlere sunuyoruz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

En Yeni Boncuk Oyaları

Sade Şık Görünen Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenin elemekleri(Youtube)

Videoda yer alan boncuk oyası modeli çok tercih edilenler arasındadır. Sizler de çok tercih edilen bu boncuk oyası modelini yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen boncuklu oya modeli oldukça kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan o boncuklu oya modelini hazırlayabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan boncuklu oya modeli el emeğinin yoğun kullanıldığı işçilikli modellerdendir. Farklı tarzda model arıyorsanız bu model tam sizin için videoyu izleyerek detaylı şekilde yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.