Tasarım Harikası Atkı ve Bere Örgü Modelleri

Atkı ve Bere Örgü Modelleri

Tasarım harikası atkı ve bere örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Kış aylarında en çok tercih edilen atkı ve bere örgü örnekleri ile sizlerleyiz. Örgüler kapsama alanı oldukça geniş olan bir el işi türü. Atkı ve berelerde de kullandığımız örgüler hem bizi soğuktan koruyor hem de tercih ettiğimiz modele göre bize ve kombinimize farklı tarz katıyor. Sizler için ise birbirinden güzel atkı bere örgü çeşitleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu örgü çeşitleri ile buluşalım, ne dersiniz?

En Güzel Atkı ve Bere Örgü Çeşitleri

Atkı ve Bere Örgü Modelleri

Mavinin en güzel tonu ile sizlerleyiz. Bu ton oldukça örgülere yakışacaktır. Ve atkı modeli de oldukça hoş duruyor. Sizin de seveceğiniz bu örgü çeşidini yapması da oldukça kolay. Muhakkak tercihiniz olacak bir model. Dilerseniz siz de bu renk ve modelde örgülerinizi örebilirsiniz.

Atkı Bere Örgü

Görselde gördüğünüz örgü modelinin beyaz olması sizi kesinlikle yanıltmasın. Artık kışın beyaz kullanılmaz diye bir algı yok. Siz de bu algıdan uzak durun lütfen. Yukarıda gördüğünüz modeli hem şiş hem de tığ ile örebilirsiniz. Şiş ile örerseniz daha seyrek bir görüntü olur. Tığ ile örerseniz de daha sık bir görüntü oluşacaktır. Üstelik yepılışı da oldukça basit. Görselde yapılışı hakkında fikir elde edemediyseniz de internetten anlatımlı bir şekilde bu örgü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Örgü

Siyah ve beyaz rengin karşımından oluşan bu bere örgü modeli sizin de tercihiniz olabilir. Bildiğiniz üzere bu bere örgü modeli 2019 yılında da oldukça revaçtaydı. Sizin de ilginizi çekecek bu bere örgü modelini siz de örmek isterseniz bence. Hem de oldukça az zamanınızı alacaktır. Çünkü yapılışı çok kolay. Muhakkak bu örgü modelini kaçırmayın deriz biz

Çok Seveceğiniz Atkı Bere Örgü Modeli

Örgüler blank blank blank Örgü modelleri atkı örgü bere örgü blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank