Tasarım Harikası En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar. Sizler için en güzel ve farklı tığ işi oya modellerini bir araya getirdik. En farklı tığ oyalarını yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. El emeği yoğun olan tığ oyalarını yaparak değerlidir çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modellerini sizler de el emeğinizi sergilemek için yapabilirsiniz. Değerli çeyiz sandıklarının vazgeçilmez olan tığ modelleri detayları ile dikkat çekerken dilerseniz pul ve boncuk detayları ile bu güzel modelleri süsleyebilirsiniz. Çok kolay yapılan tığ işi oya modellerini yaparak çeyiz sandıklarınızı ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinizin vazgeçilmez olan tığ modelleri pul detayları ile süsleyebilirsiniz. Gösterişli tığ işi oya modelleri kadın günlerinin vazgeçilmezi oluyor. Sizler de kadın günlerinde el emeğinizi de hazırlamış olduğunuz tülbent kenarına yapılan gösterişli tığ modellerini kullanarak başınıza sergileyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılan iki renkli tığ işi oya modeli pırpır model seçilmiştir. Sizler de pırpır model tercih ederek maddi kazancı elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden tığ modeli detayları ile dikkat çekmeye devam ederken en yeni modelleri yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Görselde yer alan sıralı hazırlanmış olan tığ işi oya modelleri detayları ile dikkat çekerken siz de çeyizleriniz için en güzel tığ modellerini hazırlayabilir veya sevdikleriniz için el emeği göz nuru hediyelikler elde edebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan Reyyan tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modeli son zamanların en sevilen modelleri arasında yer alırken sizler de oyaları hazırlayarak farklı detayları ile süsleyebilirsiniz.

İşçiliğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modeli renkli tercih edilmiştir. Gösterişli olan tığ modellerini sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilir ve çeyizleriniz için en güzel modelleri yapabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modeli kahverengi tonları üzerine yapılarak sarı renk ile çok güzel görünmektedir tığ işi oya modellerinin güzel görünmesi için kullanılan iplik ve tığ numarası önemli de sizler de elinize uygun tığ numarasını seçerek yapabilirsiniz.

Görselde yer alan yeni gelinlerin tercihi olan tığ işi oya modeli sadelikten yana olan hanımların tercihi olurken gösterişli olması için de renkli tülbent kenarına yapabilirsiniz.

Farklı modeller arayanlara hitap eden tığ modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır.

Farklı Tığ İşi Oya Modelleri