Tatil Beldelerine Çok Yakışacak Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanan harika görünümüyle dikkat çeken tatil beldelerinin vazgeçilmezi olan Muğla’nın ve Antalya’nın hanımlarının tercih ettiği tığ işi oya modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modellerini sizler de dilediğiniz renk tonlarıyla yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar daha az renk kullanarak gösterişli model seven hanımlar ise renkli modelleri tercih ederek harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Detayları ile süsleyeceksiniz tığ işi oyaları size özel olması için dilediğiniz renk tonlarında ve dilediğiniz tülbentler ile yapılabilir yeni öğrenenlerin bile yapabileceği tığ işi oya modelleri şık tasarımıyla en sevilenler arasında yer alıyor. Sizler de çok seveceksiniz tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Kroşe ile yapacağınız tığ işi oya modelleri de farklı tasarımlar arasında yer alacak havlu ve tülbent  kenarlarına yapacağınız tığ oyaları en güzel modellerdendir. Gösterişli modeller hazırlamak istiyorsanız bu detayları da ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli tülbent içindeki renklerden tercih edilerek hazırlanmış olan tığ işi oya modeli küçük pırpırlar ile hazırlanmıştır. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu güzel tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli pırpırlar ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli en sevilen ve en tercih edilen modellerdendir. Sizler de çok tercih edilen bu tığ oyalarını yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılmış olan en yeni ve en şık modelleri çeyizlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Sizler de çeyizlerinize bu güzel ürünleri yapabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ işi oya modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de çok tercih edilen bu tığ oyalarını yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı tasarımı ile dikkat çeken tığ işi oya modeli zor modellerdendir. Sizler de ağır ve zor model istiyorsanız bu güzel modeli hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri