Tek Renk Yazmalar İçin Şahane İğne Oyası Modelleri

Yoğun istek üzerine tek renk yazmalara yapılan iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Son yıllarda özellikle 2019’da revaçta olan şeylerden biri tek renk yazma kenarına yapılan iğne oyaları. Bu isteğinizi göz önünde bulundurarak sizler için iğne oyası örneklerini araştırdık ve derledik. Haydi hanımlar şimdi hep beraber bu iğne oyalarını inceleyelim. Ne dersiniz?

En Çok Sorulan İğne Oyası Örnekleri

Tek renk yazmalara siyah renginden başlamak istedim. Gerçekten siyah rengi çok asil ve çok tercih edilen renklerden biri. Hatta siyahtan başka yazma, tülbent ve eşarp takamayan hanımlar da var. O yüzden siyah rengine uyabilecek bir sürü farklı farklı modeller var. Ve boncuklar siyaha çok yakışıyor ayrı bir asillik katıyor. Siz de öyle düşünüyor musunuz?

Tek renk tatlı mı tatlı bir düz renk yazma ile karşınızdayız. Pembe rengi gerçekten görünüş olarak çok tatlı ve bu yazma kenarına yapılan iğne oyaları da ayrı bir tatlı gösteriyor yazmaları. Altın renkli boncuklar da pembe yazmayı efsane tatlı göstermemiş mi?

Siyah gibi beyaz renginden vazgeçemeyen sadece beyaz renk yazma,tülbent ve eşarp kullanan hanımlarımız da oldukça fazla. Beyaz renkli yazmaya elbette beyaz iğne oyası modeli çok hoş olacaktır. Sadelik her zaman asilliktir. Bu asil görünüşü diğer renkler için de uygulayabilirsiniz.

Bu renge bayılıyorum hanımlar bayılıyorum! Gerçekten bu rengin yakışmayacağı hanım yoktur. Bu rengin yazma kenarına renkli iğne oyaları da çok yakışacaktır. Görselde gördüğümüz iğne oyası örneği de gerçekten çok muazzam. Bu modeli ve bu yazma rengini kesinlikle düşünmelisiniz.

Siyah renkli yazmalara tabii ki renkli zarif iğne oyası modeli de çok yakışacaktır. Görselde gördüğünüz an asillik saçan bu iğne oyası gerçekten de çok hoş.

Asillik Saçan İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.