Tek Sıra İnci Boncuklu Oya Yapımı

Tek sırada yapılan kolay inci boncuklu oya yapılışı. Boncuklu tığ oyası yapılışının tüm detayları yazımızda paylaşılmıştır.

Kolay tığ oyası modeli, tek sıra inci boncuklu oya yapımıyla yeni modelimiz sizlerle. Yeni hobiler sitemizde iğne oyalarından sonra en çok ilgi çeken modeller boncuklu oyalardır. Boncuklu oya modelleri sayfasında da göreceğiniz gibi yazma, havlu ve tülbentlerde sıklıkla tercih edilmekte. Anadolu hanımları başörtüleri için yazmalar yapacakları zaman boncuklu oyalara başvururlar. Gerek iğne oyası gerekse de tığ oyası ile yapılan boncuklu oyalar instagramda da sık karşımıza çıkmakta.

inci boncuklu oya

En son karşıma çıkan model olan tek sıralı inci boncuklu oya modeline yer vermek istedim. Herkesin yapabileceği kolaylıkla olan bu modeli tek sıra oya ve boncuklu oya sevenler yapabilirler. Ayrıca model tek renkten de oluşuyor. Sade ve görünümü hoş olan bir oya olan bu modelimizin resmi rte.gul.38 instagram sayfasına aittir. Anlatımlı video ise örgü örnekleri kanalından alınmıştır. Aşağıda videoya ulaşabilir ve kendi başörtüleriniz için boncuklu oyayı yapmaya hazırlanabilirsiniz.

Tek Sıralı İnci Boncuklu Oya Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir