Tek Sıra Kolay Boncuk Oyası Yapımı

Tek Sıra Boncuk Oyası Yapılışı

Tek sıra tığ oyalarında yeni modelimiz kolay boncuk oyası yapımı. Sıra sıra dizilen çiçek motiflerine benzetilen boncuklu oya modeli.

Tığ oyaları yapan hanımların en çok kullanmış oldukları modeller arasında tek sıra oya modelleri geliyor. Bunların arasında da boncuklu olanları çok kullanılmaktadır. Yazma kenarı yapmak isteyen hanımlar eğer boncuk kullanacaklarsa kolay boncuk oyası modelini kullanmalarını tavsiye ederim. Hem tek sıra olması nedeniyle hemde kum boncukların kullanması nedeniyle oya modeli çok şık duruyor. Çeyizlik yazmalar yapacaksanız eğer boncuklu oya modeli sizin için uygun bir model olacaktır.

Tek Sıra Kum Boncuk Oyası

Bu oya örneği daha önce paylaştığımız boncuklu oya modelleri yazımızda da bulunuyordu. Derya hanımın bir çay molası kadar kısa bir sürede anlatmış olduğu boncuklu oya modelinin videosunu paylaşıyoruz. Video içerisinde hangi boncukların ve tığ numarasının kullanılmış olduğu söylenmiştir. Oya yapmak isteyen kişiler malzemelerden sonra videoyu izleyip oyayı yazmaya uyarlayabilirler.

Tek Sıra Kolay Boncuk Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın