Telif Hakkı Bildirimi

Yenihobi.com sitesinde yayımlanan içerikler Instagram, Pinterest, Google Görseller, Yandex Görseller, Youtube gibi platformlardan görseller ya da videolar seçilerek hazırlanmaktadır. İçerikler için seçilen görsellerde ya da videolarda kaynak belirtmeye özen gösteriyoruz, fakat kaynak belirtemediklerimiz de olabilir. Size ait olan görsel ya da videoların kaldırılması ya da kaynak belirtilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Üçüncü taraf sitelerden görseller ya da videolar ile biz içerik sahiplerini desteklemek, güzel çalışma yapanları daha fazla kitleye tanıtmak adına seçerek içerik hazırlıyoruz. Bu ücretsiz tanıtım fırsatını gören birçok kişi de kendilerinin tanıtımlarının yapılması için bize ayrıca ulaşıyor.

Bu yaptığımız tanıtım çalışması için her gün onlarca teşekkür maili alıyoruz, siz de bize Instagram @yeni.hobi hesabından ya da yenihobi.com@gmail.com adresinden ulaşarak el emeklerinizin tanıtılmasını talep edebilirsiniz.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı içeriklerinizin kaldırılmasını ya da kaynak belirtilmesini talep ediyorsanız, Instagram @yeni.hobi hesabından ya da yenihobi.com@gmail.com email adresinden bize ulaşırsanız, size ait olan içerikler talebinize göre sitemizden kaldırılacaktır ya da kaynak belirtilecektir.

* Kaynak belirtme işlemi, tıklanabilir link şeklinde yapılmamaktadır. Kaynak olarak sosyal medya hesabınız görünür bir şekilde belirtilecektir.