Tığ ile Yapılan Çok Kolay Örgü Modelleri

Detaylarına hayran kalacağınız tığ işi örgülerini sizler için özenle bir araya getirdik. Yenihobi.com olarak  farklı model ve desende yer alan tığ işi modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Sizler de kolay ve gösterişli tığ örgülerini yazımızdan bulabilirsiniz. Gelin birlikte daha önce hiç bir yerde görmediğiniz tığ işi modellerine göz atalım.

Tığ ile Yapılan Çok Gösterişli Örgü Örnekleri

Tığ işi ceket örgüsünü sizler de kolay şekilde yapabilirsiniz.

Takım şeklinde hazırlanan tığ modellerini basit şekilde yapabilirsiniz. Sizler dilerseniz harika tığ işi modelini tek renk hazırlayabilirsiniz.

@eceninörgüleri Instagram hesabından en yeni ve güzel tığ işi modellerine ulaşabilirsiniz. Yapım aşamalarına ise youtube kanallarından ulaşabilirsiniz.

En güzel tığ oyası örnekleri arasında pembe yelek modeli yer almaktadır.

Gösterişli tığ işi modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tığ işi süveter örgüleri arasında en çok satan modeli sizlere sunuyoruz.

En güzel tığ süveter modelini pratik şekilde yapabilirsiniz. Sizler de süveter modelini tığ ile dilediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Basit yapılan tığ işi elbise modelini sizler de boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz.

Tığ işi tulum modelini düğme detayları ile süsleyebilirsiniz. Yeni başlayanların bile basit şekilde yapabileceği tığ modelini sizlere sunuyoruz.

Tığ işi modelini çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz.

Harika tığ işi modellerini kroşe kullanarak da yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan modelimizi sizler de yapabilirsiniz.

Basit Tığ İşi Modelleri