En Güzel 85 Tığ İşi Çiçekli Boncuklu Oya Modelleri

En güzel tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Listemizde her türden tığ oyası örneğini bulabileceksiniz. Bu harika tığ işi oya modellerinden çok beğeneceğiniz hemen yapmak isteyeceğiniz modeller mutlaka olacak. Sizler için özenle hazırladığımız bu listedeki favori tığ işi modelleri çevrenizdekilerle paylaşmayı unutmayınız. Özellikle bu işten para kazanıyorsanız, her gün yayınladığımız içeriklerin linkini müşterilerle paylaşarak beğendikleri model varsa yapabileceğinizi belirterek sipariş alma şansınızı yükseltmiş olursunuz. Zaten bu tığ oyası listelerimiz oldukça geniş olduğu için mutlaka beğenecekleri şahane modeller olacaktır.

Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri Bu Yıl Çok Popüler

Diğer yıllara nazaran bu yılki listemizde bulunan boncuklu tığ işi oya modelleri daha çoğunlukta. Her geçen gün tığ oyalarında boncuk işi kullanımı daha çok yayın hale gelmekte. Çünkü tığ işi oyalarda boncuk kullanımı modele çok esneklik ve gösteriş kazandırıyor. Sadece boncuk ve iplik rengini değiştirerek bile çok farklı görünen onlarca model çıkarabilirsiniz. Daha çok inci boncuk kullanılsa da tahta boncuklar da oldukça tercih edilmekte. Daha önce denemediyseniz bu boncuklu tığ işi oya modellerinden en çok beğendiğiniz modele hemen başlayabilirsiniz.

Aslında yazma kenarlarında kullanmaya karar verdiğiniz tığ işi oya modellerinde iplik rengi ile yazma rengini aynı renk yaparak uyum yakalayabilirsiniz. İsterseniz arada farklı bir renk olsun diye iplik rengi için beyaz gibi farklı bir ton seçip, kenarda kullanacağınız boncukları yazma rengi ile aynı yapabilirsiniz. Bu kombin ve renk seçimi tamamen sizin tasarım zevkinize ve varsa müşterilerinizin isteğine kalmış. Çeşitli tığ işi modellerinin en şık noktalarını birleştirerek aslında bambaşka bir tığ oyası modeli de çıkarmanız mümkün. Şimdi sizi bu yılın en en güzel tığ işi oya modellerine incelemeye davet ediyoruz.

İşte 2019’un En Güzel Tığ İşi Çiçekli Boncuklu Oya Modelleri

2019’un En Şahane Tığ İşi Çiçekli Boncuklu Oya Modelleri


Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.