Tığ İşi Çok Merak Edilen Kolay ve Şık Şal Modeli Yapılışı

Tığ işi şal şeması

Kolay ve şık bir şal örmek isteyenlere tığ işi şal modeli. Şal modelinin şemasını inceleyerek hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Tığ işi yapanlar bu şık şal modelini beğendiniz mi? O halde neden kendinize sonbahar ve kış aylarının soğuk günlerinde kullanmak için bir şal örmüyorsunuz? Şal örmek emek isteyen bir iştir. Sabır ister, zaman ister ama zevkli bir uygulamadır. Şal örmede çığır açmış bir kişi var ki şalları dudak ısırtıyor. ozgulilgina‘dan bahsediyoruz. Yaptığı tüm şalların hepsi birbirinden şık. Her şalı binlerce defa beğeniliyor. Tabi hal böyle olunca da kadınlar şalların nasıl yapıldıklarını öğrenmek istiyorlar. Geçenlerde paylaşılan ve sonbaharı anımsatan renkler kullanılan şal modelleri de yapılışı çok merak ediliyordu. Yazımızda şalı detaylı inceleyerek şemasını da bulabilirsiniz.

İpim : Papatya Angora
İp no  : 20
Tığ : 3.5 mm

Kolay ve şık tığ işi şal

blank

Kolay şal şeması

Tığ işi şal modelinin şeması yukarıdaki resimde gösterilmiştir. Geçenlerde şemasını paylaştığımız dolgulu şal modeli detaylarına bakabilirsiniz. Yukarıda bulunan şemada aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın