Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ İşi Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi ile motifli örgü bebek battaniyesi yapılışı. Bebeklerinize kendi el emeğininiz ile yapacağınız motifli battaniyenin nasıl yapılacağını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Örgü bebek battaniyeleri el işi ile örülüyor. Battaniye ören kimi hanım şiş kimi hanım ise tığ kullanmaktadır. Tığla örülen bebek battaniyeleri daha kolay olduğu için sık tercih edilmekte. Bizde bu yazımızda motiflerle süslenen bebek battaniyesi örneğinin yapılışını paylaşacağız. Kolay bebek battaniyesi yapılışı isteyen kişiler yayınlacağımız videoyu izleyerek yapmaya başlayabilirler. Her yaştan bebek ve çocuklar için örülebilecek olan bir örnek. Yetişkinler için de bu battaniyeden örebilirsiniz.

Motifli Bebek Battaniyesi

Popcorn Bebek Battaniyeleri ve Yapılışı yazısında hanımların yapımını çok merak etmiş olduğu bir örnek var. En çok örülen bebek battaniyesi diyebiliriz. Ören kişiler zevkle örüyor. Bu yeni battaniye örneğimizi de yeni örnekler yapmak isteyen için paylaştık. Bir kaç gün içerisinde battaniyeyi örüp bitirebilirsiniz. Motiflerin yapılışı ve birleştirilmesi videoda gösterilmiştir. Gelin şimdi hep beraber tığ işi bebek battaniyesi yapılışı videosunu izleyelim.

Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir