Tığ işi bebek battaniyesi yapılışı

Tığ İşi Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Miniklere tığ işi ile örgü bebek battaniyesi yapılışı. Sizlerde bebeklerde, çocuklarda veya yetişkinlerde kullanabileceğiniz bebek battaniyesini tığ işi ile yapabilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniyesi

Tığ işi ile bebek battaniyesi yapımı ile yeni bir örnek yayınlıyoruz. İnstagramda karşıma çıkan ve yüzlerce defa beğeni almış olan bebek battaniyesi modelinin tığ işi olduğunu öğrendim. Yapılışını araştırdığımda tam anne kanalında karşılaştım. Hemen sizlerle paylaşmak istedim ve videosunu aşağıda sizinle paylaştım. Örgü bebek battaniyesi yapımı isteyen bu videoyu izleyip öğrenebilir.

Pofuduk oörgügu battaniye

Bebek battaniyesi yapılışı için 2.5mm tığ ve #alizehappybaby ipler kullanırsa daha güzel olacaktır. Size battaniye örmeye başlamadan önce bu malzemelerinizin olduğundan emin olunuz. Daha sonra ise eğer kız bebeğe battaniye örecekseniz pembe ve beyaz tonlarda ipler tercih edebilirsiniz. Eğer battaniyeyi erkek için örecekseniz mavi ve beyaz tonlarında yün ipleri tercih edebilirsiniz.

Örgü tığ işi battaniye

En çok örülenlerden biri olan popcorn bebek battaniyesi yapılışı yazısındaki kalpli modele de bakabilirsiniz. Bu modelde çok sevilen ve örülen bir örnektir. Hadi şimdi miniklere cıvıl cıvıl battaniye örme zamanı.

Örgü gökkuşağı battaniye

Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

“Tığ İşi Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı” üzerine 9 yorum

    1. Ben şuan yapıyorum 4 renkten 20 . Sıradayım ve 4 yumak bitti sayılır. Bir battaniyeye tahminimce 16-18 arası yumak gidecek gibi. Baya emek istiyor.

  1. Çok teşekkür ediyorum.Ellrinize sağlık gayet anlaşılır şekildeydi. Bu örneği çok zor olduğunu düşünüyordum ama anlatımızla gayet kolaymış. Çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir