Tığ İşi Örgü Halkalı Dantel Yelek Modeli

Tığ işi halkalı dantelli yelek yapılışı

Tığ işi örgü yelek modelleri bu sıralar çok yapılıyor. Anne yelekleri ve gelin yelekleri için uygun olan halkalı dantelli örgü yelek.

Tığla yelek yapmayı sevenler için halkalı dantel yelek modeli. Serin havalarda üstüne almak için birşey arayanlar neden kendine yelek örmüyor? Ben örgü bilmiyorum diye kimse kendini kandırmasın. Örgü örmeyi öğrenmek zor bir iş değil. İnternette bulunan anlatımlı örgüler ile bir dünya örgü yapan kişiler var. Siz neden öğrenip kendinize yelek ve hırkalar yapmıyorsunuz?

Tığ işi halkalı dantelli yelek

Örgü yelek yapılırken tığ veya şiş kullanılır. Bazı modellerde ise her ikisi beraber kullanılır. Bu modelde sadece tığ işi tercih edilmiş. Halkalı örgüde dantelli olarak bir yelek elde edilmiş. Bu yelek serin havalarda yardımınıza koşacak. Hem bahar aylarında hemde kış aylarında evde gezerken soğuğu hissetmemek için kendinize bir yelek örmeye var mısınız? Yelek örmeye başlamadan önce malzemelerinizi temin edin. Sonrasında aşağıdaki videoda dantel motiflerinin yapımını öğrenin. Ardından kendinize bir yelek örmek için kolları sıvayın.

Tığ İşi Örgü Halkalı Dantelli Yelek Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın