Zincir Oyası Yapılışı

Tığ İşi Zincir Oyası Modeli

Tığ işi zincir oyası modeli tülbentler için çok kullanılıyor. Bu oya modeli ile çeyizlik tülbentler ve başörtüleri yapabilirsiniz.

Zincir oyası modeli tığ işi ile yapılıyor. Oya modeli yapılırken iki farklı renk oya ipi kullanılıyor. Yemeniler, tülbentler, namaz örtüleri gibi başörtüleri için sade model arayanlar bu örneği kullanabilirler.

Bir çok oya modeli ya tığla ya da iğneyle yapılmakta. Farklı malzemeler kullanılarak yapılan modeller olsa da en çok bunlarla yapılmakta. Kimi bayan çiçekli böcekli modeller kullansa da çoğu kişi sade ve zarif modelleri istiyor. Sipariş olarak da en çok bu modeller sipariş veriliyor. Instagram sayfalarında sıkça karşınıza çıkan modeli merak ettiğinizi düşündük. Zincir oyası modeline bu yazıda yer vermek istedik.

Zincir Oyası Modeli

Tığ oyalarıyla ilgilenen kadınlar kendilerine Instagram hesabı açmışlar. Burada yapılan yeni oyalara yer veriyorlar. Kimi kadınlar satın almak için takip ediyor kimileri ise model öğrenmek için. Model öğrenmekte zorluk çekenler için yüzlerce tığ oyası modelini paylaşıyoruz. Böylelikle çeyizlik oya yapacaklar zorluk çekmiyorlar.

Zincir Oyası Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın