Hac Örtüsü Yapılışı

Tığ Oyası ile Hac Örtüsü Yapılışı

Hacca gidecek olanlar için harika bir modelimiz var. Tek renk tülbentlerin kenarına yapılan tığ oyası yapılışı hakkındaki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Çıtı pıtı tığ oyaları arayanlar için her zaman yeni modeller paylaşmaktayız. Tığ oyası sevenlerin ilk adresi olan yeni hobi sitemizde videolu oyalarla yardım ediyoruz. Hacca gidecek olan hanımlar hacdan döndükten sonra kullanmaları için kendilerine tülbentler yapabilirler. Bu tülbentleri kendinize veya çevrenizde hacca gidip gelmiş olan kişilere yapabilirsiniz. Kolay tığ oyası yapılışı videosu ile kolaylıkla yaparak tamamlayabileceğiniz bir örnektir.

Hac Örtüsü Oyası

Çeyizlik boncuklu oya yapılışı da uygundur. Kolay oya modellerinden olan en güzel modellere ulaşarak yapılışları hakkındaki tüm bilgiye ulaşmanız için bizim sitemizi sıkça takip etmenizi istiyoruz. Oyayla uğraşan hanımların çok fazla girdiği sitemize sizleride bekliyoruz.

Hac örtüsü yapılışı aşağıdaki videoda gösterilmiştir. Sizde tığ ve videoda bahsedilen malzemelerinizi tuhafiyeciden temin ederek oyayı yapmaya koyulabilirsiniz. Oya sandığım kanalına ait olan ve hac örtüsü olarak kullanılan harika bir örnek.

Hac Örtüsü Tığ Oyası Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın