Keloğlan Oyası Yapılışı

Tığ Oyası Keloğlan Modeli Yapılışı

Tığ oyası yapan hanımların hayal güçleriyle ortaya çıkan keloğlan oyası yapılışı. Çok dikkat çeken bir yazma oyası olan keloğlan oyasını videosuyla buradan öğrenebilirsiniz.

Keloğlan Oyası

Keloğlan oyası modelinin yapılışını videosuyla yayınladık. Sevmiş olduğum ve de sizinle paylaşmak istemiş olduğum bu örnek tığ oyasıdır. Sizinde beğeneceğinizi düşünmüş olduğum bu modeli yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Zarif görüntüsü olan oya örneğini yazmanın yanı sıra mutfak havlularınızda da kullanabilirsiniz. Çeyizlik hazırlığındaysanız ve oya modeli arıyorsanız bu örnek kullanılması gerekenlerden bir tanesidir.

Tığ işi keloğlan oyası

Yazma Kenarı Kalem Oyası Yapılışı dün paylaştığımız bir model. Yazma kenarı yapılışı beğenilerek binlerce kişi tarafından yapılmıştı. Keloğlan oyasının da aynı şekilde beğenileceğini umuyorum. Videolu tığ oyalarıyla karşınıza sık sık çıkacağız. Bizi takipte kalırsanız sizde kaçırmamış olursunuz.

Tığ Oyası Keloğlan Modeli

Boncuk Oyası Yapımı yazısında boncuklu oya yapımına yer vermiştik. İlginizi çeker diye bu konuda bahsediyoruz. Gelin keloğlan oyasının yapımını öğrenin. Öğrenmek için Derya hanımın videosunu izleyin. Video uzunluğu 12 dakikadan oluşmaktadır. Bu süre içinde öğrenebileceksiniz.

Keloğlan Oyası Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın