Tıklanma Rekoru Kıran Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba Hanımlar. Bugün sizler için bu yılın en sevilen tığ işi oya modellerini bir araya getirdik. Farklı model arayanlara hitap eden tığ modellerini seçerken kolay yapılabilir olmasına özen gösterdik. Daha önce hiç görmediğiniz tığ oyalarını sizler de yaparak en trend çeyizler oluşturabilirsiniz. Gösterişli tığ modeli sevenlere oldukça renkli ve gösterişli tığ modellerini hazırladık. Sizler de çeyizlerinizin vazgeçilmezi olacak olan tığ oyalarını yaparak harika görünen modelleri sahip olabilirsiniz. Tığ işi oya modellerini hazırlarken seçmiş olduğunuz tığ numarası ve iplik seçimi oldukça önemlidir. Seçeceğiniz iplik ve tığ numarası modelinizin kalıp gibi durmasını etkileyecektir. Elinize uygun tığ numarası seçerek harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Çeyizlik tığ işi oya modelleri genelde renkli tülbent kenarları tülbent içindeki renklerden iplik seçilerek hazırlanmaktadır. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan tek renk yazma kenarına yapılan renkli tığ işi oya modelini sizlerde aralarına boşluk bırakarak yapabilirsiniz. Kolay yapılan gösterişli tığ modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ modelini hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Çok güzel görünen tığ oyaları farklı detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Yapım zor olan pırpır model tığ oyaları renkli olması ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de tek renk tülbent kenarına renkli tığ oyalarını yapabilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden tığ işi oya modelini oldukça güzel görünmektedir.

Renkli yazma kenarına yapılan tülbent ile aynı renk seçilen tığ işi oya modellerini sizler de yaparak günlük kullanıma uygun modelleri yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modellerini yaparak hem özel ve günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

Yapım aşaması pratik olan tığ oyaları detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor. En yeni tığ modelini yaparak çeyiz sandıklarına ekleyebilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına yapılan tığ işi oya modelleri detayları ile çok şık görünüyor. Namaz örtüsü olarak kullanacağınız tığ oyalarını kolaylıkla yapabilmeniz için görseli kaydederek yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru tığ işi oyalarını çok kolay yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. En sevilen tığ oyalarını sizler de kısa sürede yapabilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden görselde yer alan tığ işi oyaları en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Basit yapılan sizler de kısa sürede bitirebilirsiniz.

Pırpır model tığ oyalarını sizlerde beyaz tülbent kenarına yaparak gösterişli tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Yapımı çok kolay olan tığ işi oya modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olanlara en güzel modeli ekledik.

Çeyizleriniz için harika görünen tığ işi oya modelini sizler de yaparak tek renk tülbent kenarına yapabilirsiniz.

@arzu_tanık Instagram hesabından en yeni tığ işi oyalarını inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Çiçek detaylarını sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modeli farklı detayları ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

İşçilikli tığ işi oya modeli el emeğinin yoğun olması ile dikkat çekiyor. En kolay olan tığ modeli sizler için hazırlandı.

Yapım aşaması kolay olan tığ oyalarını sizlere sunmaya devam ederken sizler de bu modeli yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Pratik Tığ İşi Oya Modelleri