Timsah Gözyaşları Bayan ve Bebek Yelek Hırka Örgü Modeli Anlatımı

Timsah gözyaşları örgü modeli ile hem kışlık hemde yazlık örgüler örebilirsiniz. Merserize bir iplikle yazlık süveter, yelek, örebileceğiniz gibi kışlık olarakta bebek battaniyesi bebek örgüleri gibi sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz.

Timsah gözyaşları deyimi birinin samimi olmadığı düşünüldüğünde kullanılır. Gerçekten değilde yalandan üzülmüş, ağlıyormuş algısını yaratanlar için söylenir. yaratmak. Ajurlu damlalar adı verilen örgü modeline timsah gözyaşları örneği de deniliyor. Yanyana bulunan damla motifleri ile yapılan örgü modeli ile yazlık olarak süveter, yelek, örebileceğiniz gibi kışlık olarakta bebek battaniyesi ve bebek örgüleri örebilirsiniz. Şiş işi örgülerden zarif bir model denilebilir. Bir kaç basit yöntemini öğrendikten sonra yapması çok keyfli olacak.

Timsah gözyaşları örgü yelek modeli

Timsah gözyaşları örgü modeli ile hem kışlık hemde yazlık örgüler örebilirsiniz.Örneğin motifleri 5 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 3.5 numara şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipiyle 2 motif çıkarılarak anlatılmıştır. İki motif için 10 ilmek 4 tane ek ilmek ve 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 16 ilmek lazım. Şişe 16 ilmek atıp hazırlayarak birinci sıra gidilir.

Timsah Gözyaşları Örgü Yelek Modeli

“Timsah Gözyaşları Bayan ve Bebek Yelek Hırka Örgü Modeli Anlatımı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir